reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A gdzie zdjęcie maleństwa? Jakie już duże? Termin porodu został taki jak z OM ?
Termin z OM jest na 16.08. Ale ciaza jest młodsza tj na 25.08. Maleństwo mierzy 6.5cm.

A ile i przy jakim CRL macie NT?
20200217_154908.jpeg
 
Dziewczyny a czujecie już ruchy dziecka? Jestem w 15 tygodniu no w sumie już 16 i na dole po lewej stronie ciągle coś mi jakby bulgocze, gilga.. Takie śmieszne uczucie. I nie wiem sama co to jest bo nie mam porownania😁
Ja dwa razy dopiero czulam, takie jakby laskotanie :) lekarz na dzisiejszej wizycie powiedzial ze to mozliwe, ja 15tydzien.
 
reklama
Ja dwa razy dopiero czulam, takie jakby laskotanie :) lekarz na dzisiejszej wizycie powiedzial ze to mozliwe, ja 15tydzien.
Ka tez 15 tydzien i juz w sumie z tydzien czuje to słodkie gilanie A jestem tu Nowa moj termin 6.08 :) wahalam sie czy sie zapisać tu na forum bo miałyśmy komplikacje. Ostatnio sie nie ruszała ale lekarz nic nie mówił:) pozdrawiam :D
 
Do góry