reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Nie czytalam wszystkich poprzednich postów stąd moje pytanie dlaczego akurat amniopunkcja? Nie wolałabyś czegoś mniej inwazyjnego? Czy już poprostu musisz?
Usg prenatalne super, ale papp-a namieszala i ryzyko ZD wzrosło na 1:57, więc doszliśmy z mężem do wniosku, że po nifty i tak nie będziemy spokonniejsi, więc zdecydowaliśmy się na amino, małe ryzyko A po wynikach 100% pewność co i jak😀
 
Usg prenatalne super, ale papp-a namieszala i ryzyko ZD wzrosło na 1:57, więc doszliśmy z mężem do wniosku, że po nifty i tak nie będziemy spokonniejsi, więc zdecydowaliśmy się na amino, małe ryzyko A po wynikach 100% pewność co i jak😀
Nifty i amnio daje tyle samo procent. Nifty musi być dokładnie robione skoro w razie co wypłacaja ubezpieczenie 200 ileś tysięcy. Tak mi pani tłumaczyła
 
Hej dziewczyny. Witam się w słoneczny dzień [emoji3059] jest cudnie bo nie muszę wychodzić na to zimno tylko podziwiam słoneczko z pokoju [emoji23]

U mnie samopoczucie całkiem niezle. Odkąd mdłości minęły wreszcie mam bardziej urozmaicone menu.

Podobno w drugiej i kolejnej ciąży szybciej widać ciążowe krągłości bo już mięśnie trochę słabsze. Może coś w tym jest. Ja od 11 tygodnia nosze ciążowe spodnie bo w inne się nie miescilam. Waga dość szybko poleciała w górę, ale spodziewałam się tego bo zanim zaszłam w ciążę byłam kilka miesięcy na diecie, później nagle z dnia na dzień ja rzuciłam bo że względu na hormony ciążowe nie mogłam patrzeć na to zdrowe jedzenie i na pierwszy plan wysunęły się słodycze. Już się tak psychicznie zbieram za te ćwiczenia [emoji1787] muszę wyjąć ze strychu piłkę gimnastyczna, mate, płytę DVD z ćwiczeniami mam jeszcze z pierwszej ciąży tylko przydałoby się kupić odpowiednie spodnie do ćwiczeń.

Jakoś tak lenia złapałam przez te miesiące. A jak się wykręciłam w oglądanie tureckiego serialu to już w ogóle mogłabym tylko leżeć i oglądać [emoji1787] ale czas wziąć się w garsc.

Mój M mnie dość często denerwuje. Było kilka spięć ale póki co jest ok. [emoji3]
 
Ja chodzę na zumbe 2 razy w tyg ale myślałam jeszcze aby kupić jakiś program DVD dla ciężarnych i coś jeszcze w domu porobić...🧘‍♀️ i jeszcze o basenie myślałam ale teraz tak zimno i mokro na dworze że się odechciewa...
Ja niebawem ruszam z basenem. Mialam wczesniej ale kurcze ta choroba mnie wykonczyla i tylko lezalam pod kocem.

Co do wagi to mam jeszcze -1kg. Ale na pewno zaraz nadgonie 🙂
 
Ja chodzę na zumbe 2 razy w tyg ale myślałam jeszcze aby kupić jakiś program DVD dla ciężarnych i coś jeszcze w domu porobić...🧘‍♀️ i jeszcze o basenie myślałam ale teraz tak zimno i mokro na dworze że się odechciewa...

Ja tylko na basen chodzę ale mam namiar na jogę się zapisać [emoji177]

Jak byłam 2 tyg temu u lekarza to narazie nic nie przytyłam ale uważam że jak 18 lutego będę na prenatalnych to z dwa kg do góry będzie;p

Byle zdrowo tyć i będzie git [emoji177]
 
reklama
Czy tutaj ktoras nie polecala czasem aromactiv?
Mma go przed soba i nie nalezy do stosowac w ciazy i w czasie karmienia piersia 🙂
 
Do góry