reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U każdej kobiety niby inaczej:) ale jak leżysz to tez juz cos masz? Bo taki wzdety w ciągu dnia też mam ale nie wiem czy to ciazowy?? Haha :) o kurde ale dziewczyny muszą się cieszyć z młodszego rodzenstwa🥰
Jak stoję, jak leżę [emoji85]
Młodsza się cieszyła ale starsza nie za bardzo choć już jej to przeszło i zaakceptowała to ze będzie w domu dzidzia.


Hej znam to uczucie mam w domciu 15 letniego syna i córcie prawie roczek.
Więc to samo uczucie miałam co ty.
Ale na spokojnie dasz radę.

Odmłodzi mnie maleństwo [emoji28]
Jak by nie było 35 lat minęło [emoji51]

IMG_6738.JPG
 
reklama
Hej, ja od rana weszłam na wagę i zawał, 1,5 kg więcej A do tej pory waga ani drgnela...cieszylam się, tym bardziej że niestety mam problem z nadwagą...ehh ludze się jeszcze że to wczorajsza pizza😈 muszę bardziej pilnować i jeść rozsadniej, najgorsze że po słodkim mi jakoś lepiej☺ ale nic...trzeba się postarać dla tej małej istotki😀
 
Ja jestem w 12 tyg i też mam taki brzusio;p

Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji7]

Jak z waga? U mnie 1,3kg na plusie a kończę 11tc [emoji85] co prawda wydaje mi się ze się oszczędzam z jedzeniem, ale nie sądziłam ze tak szybko będę cięższa. Zganiam to na brak ruchu przez pare tygodni jak czułam się jak [emoji90]
 
Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji7]

Jak z waga? U mnie 1,3kg na plusie a kończę 11tc [emoji85] co prawda wydaje mi się ze się oszczędzam z jedzeniem, ale nie sądziłam ze tak szybko będę cięższa. Zganiam to na brak ruchu przez pare tygodni jak czułam się jak [emoji90]
Ja chodzę na zumbe 2 razy w tyg ale myślałam jeszcze aby kupić jakiś program DVD dla ciężarnych i coś jeszcze w domu porobić...🧘‍♀️ i jeszcze o basenie myślałam ale teraz tak zimno i mokro na dworze że się odechciewa...
 
U mnie już 16 tydzien😀..ehh we wtorek aminopunkcja i czekanie na wyniki...to będą nerwowe 2 tyg....

Nie czytalam wszystkich poprzednich postów stąd moje pytanie dlaczego akurat amniopunkcja? Nie wolałabyś czegoś mniej inwazyjnego? Czy już poprostu musisz?
 
Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji7]

Jak z waga? U mnie 1,3kg na plusie a kończę 11tc [emoji85] co prawda wydaje mi się ze się oszczędzam z jedzeniem, ale nie sądziłam ze tak szybko będę cięższa. Zganiam to na brak ruchu przez pare tygodni jak czułam się jak [emoji90]

Jak byłam 2 tyg temu u lekarza to narazie nic nie przytyłam ale uważam że jak 18 lutego będę na prenatalnych to z dwa kg do góry będzie;p
 
Głową do gory. Hormony w ciazy są ogólnie okropne. Ja się czuję ciągle nabuzowana jak przed okresem i ciągle się czepiam ale na szczęście moj jednym wpuszcza drugim wypuszcza bo już mnie znA. Gorzej z mamą bo ta sobie nie pozwoli i kilka razy w msc mamy ciche dni i na nic moje tłumaczenie że "to hormony"😁 a o co ta wymiana zdań? O coś ważnego czy pierdoly?
O pierdoły. Ale mój nie umie odpuścić. Nakręca tą pierdołową klotnie...
A czujesz ogólnie wsparcie od niego? To Wasza pierwsza dzidzia?
Czuje wsparcie... Ogromne naprawdę, mimo wszystko. Tak to nasza pierwsza dzidzia 🤗

Zaczął od przeprosinowego śniadania... Zobaczymy co dalej...
 
reklama
O pierdoły. Ale mój nie umie odpuścić. Nakręca tą pierdołową klotnie...

Czuje wsparcie... Ogromne naprawdę, mimo wszystko. Tak to nasza pierwsza dzidzia 🤗

Zaczął od przeprosinowego śniadania... Zobaczymy co dalej...
Aaa to jak już śniadanko podał to będzie tylko lepiej 💪💪💪
 
Do góry