reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Witaj Ola Trzymalam kciuki i co j jestes. Razem lipcowki 2018 i razem sierpniowki 2020[emoji16] super wiadomość ja dzis 9 tyg i 1 dzień z usg tez tak wychodzi. Dzis na usg bylo widac piękne serduszko i ruchy[emoji173]
Tylko u mnie ciężka sytuacja bo z om data na 28.08 a z USG na 2.09 bo
kropek mniejszy o 6 dni więc chyba owu się przesunęła. W każdym razie wygląda na 7+5 :) i gdyby nie beta ponad 74000 w 27dc to byłabym w przekonaniu że termin na 1.10.
 
Witaj Ola Trzymalam kciuki i co j jestes. Razem lipcowki 2018 i razem sierpniowki 2020[emoji16] super wiadomość ja dzis 9 tyg i 1 dzień z usg tez tak wychodzi. Dzis na usg bylo widac piękne serduszko i ruchy[emoji173]
U nas z usg wychodzi 7+5 i termin na 2 września a z om na 28 sierpnia. Ciekawe kiedy się zdecyduje wyjść :p
 
Witam.
Witam nową osobę 🙂
Ja dziś nie do życia, jak wstałam tak mnie głowa do tej pory boli że szok, ani się schylic ani nic bo aż pulsuje i taki ból nie do wytrzymania.
W aptece apap mi tylko sprzedali ale tych tabletek nigdy nie brałam bo jak dla mnie są za slabe 😪
 
reklama
Do góry