reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja też należałam do forum sierpniówki 2010. I też z dziewczynami się widywalysmy w Poznaniu. Super przeżycie. Najpierw razem przechodzilysmy przez mdłości itp później rodzilysmy a na koniec się spotykaliśmy. Piękne czasy.
 
reklama
Wszędzie się mówi, że drugi trymestr jest złotym okresem....czekam już w utęsknieniem za lepszymi czasami...Mam już dość mdłości i tego że mogłabym zasnąć na stojąco. Dobrze, że od jakiegoś czasu już piersi nie bolą tak bardzo. A jak u Was? Myślicie że faktycznie będzie lepiej? Już czasem w to nie wierze...
 
Witaj wsrod nas Syla!
Pisz do Gabi to Cie doda do prywatengo🙂 dziewczyny są bardzo fajne, poki co zadna nie jest psychopatka 😅😅-jeszcze 🙂
Fajnie ze chcialyscie sie spotkac. Ja naleze do grupy sierpniowek 2016 i tez nie udalo nam sie jeszcze spotkac wieksza grupa, raczej pojedynczo gdzies na wakacjach np jednak spotkalam w Ustroniu Morskim 😂 lub te co mieszkaja w okolicy, my w okolicy Poznania czesto sie spotykalysmy 😁

Nie chce byc natarczywa, powiedzą ledwo dołoczyla do forum a juz sie pcha na prywatny 😉
 
Wszędzie się mówi, że drugi trymestr jest złotym okresem....czekam już w utęsknieniem za lepszymi czasami...Mam już dość mdłości i tego że mogłabym zasnąć na stojąco. Dobrze, że od jakiegoś czasu już piersi nie bolą tak bardzo. A jak u Was? Myślicie że faktycznie będzie lepiej? Już czasem w to nie wierze...

Nie pamietam jak to bylo juz w pierwszej ciaży 🙄 ale tez juz czekam na ten drugi trymestr a u mnie to dopiero 8 tydzien 🙄
Tez mnie najbardziej denerwuje jak nie zjem czegos jak mnie głód łapie bo zaraz mnie na wymioty łapie i strasznie mdli.
Szkoda ze suwaczkow tu nie ma bo fajna sprawa to by tu byla.
 
Nie pamietam jak to bylo juz w pierwszej ciaży [emoji849] ale tez juz czekam na ten drugi trymestr a u mnie to dopiero 8 tydzien [emoji849]
Tez mnie najbardziej denerwuje jak nie zjem czegos jak mnie głód łapie bo zaraz mnie na wymioty łapie i strasznie mdli.
Szkoda ze suwaczkow tu nie ma bo fajna sprawa to by tu byla.

Chyba dziewczyny maja suwaczki... @Wielka Mi kiedyś tłumaczyła jak dodać taki kalendarz (suwaczek) gdzieś tu na forum kilkadziesiąt stron temu
 

Załączniki

  • CA035587-6136-428B-990E-1494F95AB819.jpeg
    CA035587-6136-428B-990E-1494F95AB819.jpeg
    103,4 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry