reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej dziewczyny ;) ja tez spodziewam się dziecka ostatnia miesiączka 7 list, ale zapłodnienie było po 16 listopada ;)na usgbylan jeszcze przed świetami i widziałam duże jajo :) Następna wizyta 14 stycznia. Staramy iw być dobrej myśli, ale i tak się trochę boje. Wcześniej bolały mnie bardO piersi? A teraz jakby mniej i już się niepokoje. Nie mam mdłości. Jestem kow trochę bardziej śpiąca:)
 
reklama
Laseczki mam herbatkę owocowa gdzie w składzie jest między innymi kwiat hibiskusa a gdzieś wyczytalam że w ciąży nie wskazany 🤔 jak myślicie jedna filiżanka dziennie nie zaszkodzi ? 😅
 
Laseczki mam herbatkę owocowa gdzie w składzie jest między innymi kwiat hibiskusa a gdzieś wyczytalam że w ciąży nie wskazany 🤔 jak myślicie jedna filiżanka dziennie nie zaszkodzi ? 😅
Hibiskus nie jest zalecany ponieważ jest skurczogenny, ja się boję takich rzeczy nawet jeśli to nie jest potwierdzone żadnymi badaniami 🤔
 
@MalyGosc, modl sie, zeby to było tylko przejsciowe [emoji6] moze meliska przed snem by pomogła?

W sumie to nie wiem czy można nazwać to bezsennością, bo kiedy się kładę to nie czuje się zmęczona, a jak się budzę to jestem gotowa do działania :D z werwa i energia :D i tak przez cały dzień do wieczora. Ale z drugiej strony tez nie mam się czym zmęczyć ;) Od 20.12 prawie ciagle wypoczywam. Może to się zmieni jak wrócę do pracy.
U mnie pięknie śnieżnie i ciagle pada [emoji944][emoji300]️☃️
Stary pół dnia jeździ na nartach a ja delektuje się herbatkami i podjadam co chwile [emoji847]
 
W sumie to nie wiem czy można nazwać to bezsennością, bo kiedy się kładę to nie czuje się zmęczona, a jak się budzę to jestem gotowa do działania :D z werwa i energia :D i tak przez cały dzień do wieczora. Ale z drugiej strony tez nie mam się czym zmęczyć ;) Od 20.12 prawie ciagle wypoczywam. Może to się zmieni jak wrócę do pracy.
U mnie pięknie śnieżnie i ciagle pada [emoji944][emoji300]️☃
Stary pół dnia jeździ na nartach a ja delektuje się herbatkami i podjadam co chwile [emoji847]
Ach tez chce śnieg ❄️❄️❄️
tylko pozazdrościć mogę a jak już napisałaś o tych nartach to w ogóle rozmarzyłam się :) :)
 
Byłam już zobaczyć czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu, ale ciągle korci sprawdzić, czy jest ten zarodek, dla mnie serduszko to mniejszy stres. Racja z tym stresem, chciałabym zasnąć i obudzić się 10
O to już chociaż wiesz że jest w dobrym miejscu. Ja idę pierwszy raz więc nic nie wiem tak naprawdę. Powtarzam sobie że nie mam wpływu na wszystko i co ma być to będzie. Liczę na to, że historia z poronieniem się już nie zdarzy ale zawsze mam to gdzieś z tylu głowy...wtedy też zrobiłam wszystko co mogłam A ciąży nieuratowalam ...
 
reklama
Ach tez chce śnieg [emoji300]️[emoji300]️[emoji300]️
tylko pozazdrościć mogę a jak już napisałaś o tych nartach to w ogóle rozmarzyłam się :) :)

Myślałam, ze spędzanie czasu w karczmie z książka i czekanie na Starego będzie fajne :)
A jak patrzę jak oni wszyscy jeżdżą i wpadają na grzane piwko albo winko... Łezka się w oku trochę kręci z zazdrości :D
 
Do góry