reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Czesc ! 🙂 Jak ja zazdroszczę tego śniegu ! U nas szaro,buro 🤨 z chęcią popatrzylabym na spadające płatki ❄️ u mnie od rana akcja pranie 🤣 od tygodnia pralka nie była włączana,to dziś od rana zapomina jak się nazywa 🤣 Odliczam dni do wizyty chociaż mam wrażenie że im bliżej tym bardziej sie dłuży 🙄
 
reklama
Ja też już po wizycie ;) .Jak usłyszałam -"ciąża żywa" to od razu banan na twarzy ;). :D u mnie jest ok.150 uderzeń na minute , na prenatalne mam sie umówić w terminie 13-23 stycznia :) na dzień dzisiejszy jest z ciąża wszystko ok , :D i mamy 8tydzien i 6 dzień :D ciesze się niesamowicie :)
 
Ja zaczęłam teraz zapisywać dziwne sny bo mój mózg produkuje takie wizje że dobry film byłby z tego. Coś z pogranicza „Wkraczając w pustkę” Gaspara Noe, „Mechanicznej Pomarańczy”, bdsm i innych cudów wianków 😆 trochę złych rzeczy wydarzyło się w moim życiu, ale akurat nic związanego z tymi miejscami, raczej miło wspominam i ten park i ławkę, paliłyśmy fajeczki z koleżankami z liceum tam zawsze 🙈facet natomiast jest zdecydowanie ujściem braku ojca, zawsze wyobrażałam sobie właśnie tak wymarzonego partnera, dominującego, stanowczego typa, silnego fizycznie.
Kochane, ja już nie daję rady, i nie nie, nie z powodu świątecznego obżarstwa bo to akurat względnie kontroluję, i u sąsiadów na górze i na dole jest już ostra impreza i się rozkręca, zagłuszają mi tv, muzykę, o czytaniu książki mogę zapomnieć 😶
Świetny pomysł z tym zapisywaniem snów! Chyba też zacznę tak robić :)
Może jutro uda Ci się dłużej pospać? Będzie już po świętach ;)
Ja się zastanawiam jak jutro do pracy wstanę.... Mam na 06:15.... a przez ostatni tydzień nie wstawałam wcześniej niż 10:00....
Współczuję bardzo... ja dopiero w poniedziałek do pracy i to na jeden dzień, później do 7 stycznia wolne 🙂 Udało Ci się jakoś wstać?
9 rano 🥰 dobrze ze były bilety lotnicze i mogłam dokupić bilet mężowi żeby ze mną leciał
To ja mam między Wami wizytę - o 14 😀
 
U mnie też z wodą średnio. Teraz piję sporo kompotu z suszu, bo uwielbiam, ale bez dodatku cukru to i tak sam cukier. Nie piję soków ani napojów sklepowych, ale z wodą coś muszę zamieszać (cytrynę albo inne cytrusy) bo nie wleję w siebie takich ilości jakie powinnam 😐
Siostry, inna kwestia, jak z seksem? Macie ochotę? Możemy? Nie możemy? Pytać lekarza? 😅
U mnie póki mam krwiaki mamy zabronione, ale lekarka ogólnie powiedziała, że ginekolodzy są przeciwko stosunkom w ciąży, bo się skraca szyjka macicy... Ja się z tym nie zgadzam i jeśli krwiaki zejdą to będziemy ostrożnie, bez szaleństw działać 😊
 
Dziewczynki witam się po świętach. Gratuluję udanych wizyt 👏👏👏
Ja dziś w pracusi od rana..
Co do seksów... Też mam krwiaka i lekarz mówił, że niewskazane seksy, także dziewczynki cierpię okrutnie z tego powodu 🙈 mam nadzieję, że na kolejne wizycie okaże się, że krwiak się wchłonął i dostaniemy zielone światło 😁😁😁
 
reklama
Do góry