reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dokładnie trzeba się cieszyć [emoji5] ja pierwszy test zrobiłam i pokazał bardzo bladą 2gą kreskę. Nie powiedziałam mężowi zanim nie zrobiłam drugiego testu.
Dziewczyny a tak z innej beczki. Któraś z Was miała operację będąc w ciąży? 9go mam dopiero do ginekologa. Mój lekarz prowadzący powiedział, że decyzję kiedy zrobimy operację zostawia ginekologowi. Trochę niefortunnie w czas trafiła się ta moja ciąża [emoji6]
Ja miałam operowany wyrostek, jak tylko zrobiłam test dostałam ataku wyrostka.. Ale wszystko dobrze się skończyło [emoji5]️
 
Co do jedzenia to u mnie znowu bardziej mnie odpycha... Wczoraj robiłam obiad na dziś i jak ugotowalam i miałam zamiar zjeść to tak mnie odepchnelo że uuuu. Mdłości mam ale różnie.
 
Życzę Wam powodzenia. Ja niestety się żegnam. Dzisiaj w nocy poroniłam.
Kochana trzymaj się! Po nocy zawsze wstaje dzień! 😚

Ja miałam operowany wyrostek, jak tylko zrobiłam test dostałam ataku wyrostka.. Ale wszystko dobrze się skończyło [emoji5]️
Dzięki Bogu! Ja mam troszkę poważniejszy "problem" i nie wiem czy można to tak zostawić prawie na rok. Mam łagodny nowotwór ślinianki, także mam nadzieję, że dobiorą odpowiednią narkozę i usuną to dziadostwo. 😉 Najbardziej się martwię o maleństwo w tym wszystkim, instynkty się nasilają 😉
 
reklama
Hej dziewczyny, miałam dziś wizytę (chciałam przedłużyć zwolnienie na którym jestem od 3 tyg ze względu na mobbing w pracy). Pęcherzyk 9 mm i malutkie ciałko żółte, czyli wszystko prawidłowo na ten moment ciąży (ok. 5t3d).

Dostałam też tabletki Ovarin (kwas foliowy z kilkoma innymi witaminami, ale bez jodu, który jest w 99% takich tabletek, a którego ja nie mogę brać).
 
Do góry