reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja też często sikam, ale.ogólnie mam takie uczucie wilgotności, że Chodzę sprawdzać czy to jednak nie okres 😂 nadal.nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży. 😀 nawet się dziś zastanawiałam czy jutro jechać na kolejną bete 😅
 
Witam się i dołączam z betą w dniu spodziewanej @ 886☺, progesteron 37.5 (więc chyba dobry?). Termin ok 7 sierpnia. Pierwsza wizyta 16.12. To będzie trzeci Skarb w moim 37letnim życiu😜. Córcie mają 11 i prawie 7 lat. Zdążyłam już trochę zapomnieć, jak cudowne to uczucie. Objawów szczególnych na razie nie mam. Odrobinę mdli, rozpychanie w dole brzucha. W piątek się zmartwiłam, bo wieczorem na papierze toaletowym pojawił się różowy śluz. Brzuch trochę bolał. Ale ustało, więc jestem dobrej myśli.
 
reklama
Witam się i dołączam z betą w dniu spodziewanej @ 886☺, progesteron 37.5 (więc chyba dobry?). Termin ok 7 sierpnia. Pierwsza wizyta 16.12. To będzie trzeci Skarb w moim 37letnim życiu😜. Córcie mają 11 i prawie 7 lat. Zdążyłam już trochę zapomnieć, jak cudowne to uczucie. Objawów szczególnych na razie nie mam. Odrobinę mdli, rozpychanie w dole brzucha. W piątek się zmartwiłam, bo wieczorem na papierze toaletowym pojawił się różowy śluz. Brzuch trochę bolał. Ale ustało, więc jestem dobrej myśli.
Witamy !! Piękna beta ;) Gratulacje!!
 
Do góry