reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie też dzisiaj 37,4tc . Czuje się super . Ale jest trochę stresu na koniec ciąży, tak jak wam wspominałam mój ginekolog ma urlop i dał mi skierowanie do szpitala na KTG , zadzwoniłam A oni mi odmówili, bo jak jest wszystko dobrze , to powinnam iść na zastępstwo ginekologa , a nie do szpitala... 🤷‍♀️
 
U mnie też dzisiaj 37,4tc . Czuje się super . Ale jest trochę stresu na koniec ciąży, tak jak wam wspominałam mój ginekolog ma urlop i dał mi skierowanie do szpitala na KTG , zadzwoniłam A oni mi odmówili, bo jak jest wszystko dobrze , to powinnam iść na zastępstwo ginekologa , a nie do szpitala... 🤷‍♀️
Kurde co z tą służbą zdrowia 😕 włosy się jeżą. Od któregoś momentu ciąży badanie ktg chyba powinno być standardem, a nie jak dobrze to dobrze. Po to się idzie na badanie, żeby się uspokoić.

U mnie dzisiaj 37+6 😬
Upał na maxa 🥵 poruszam się tylko między kanapa a wc i kuchnią 😅
 
Ja dzisiaj mialam Ktg i wizytę.😘
Zapis ok, żadnego najmniejszego skurczu.
Boli mnie dziś głowa , małe ciśnienie ☺️

Wypiłam kawkę i jest troszkę lepiej.
Dziecko waży już 3500 a szyjka nadal 3cm.
Narazie nic nie zwiastuje porodu.
A ja już brak sił, mam dużo spacerować , tylko ciekawe kiedy, w dzień za duszno a w nocy nie mam sił 😊😕
 
Lipka super! Bardzo się cieszę 💚

Wraca mi wiara, że pozytywna energia może góry przenosić 😁✌️😁 Więc jak się zacznie to też będę się prosić u Was o fluidowe wsparcie 😁 najlepiej już teraz bo mnie skurcze męczą od rana. Ale nieregularne niestety... Odkąd zaczęłam mierzyć (po kilku w odstępach 5-7minut) to raz co 5 , raz co 3 a za chwilę co 12 a nawet 16 minut 😫 i nie każdy boli aż tak bardzo. Więc pewnie nic z tego i występują po to żeby mnie wykończyć fizycznie i psychicznie 😂🤣😂

Misiaaa a wiesz kto ma zastępstwo za Twojego ginekologa? Powinni nagrać informacje na automatycznej sekretarce wraz z telefonem 😉 Przynajmniej u mnie tak jest u każdego lekarza (bo ja szczęściara najczęściej właśnie wtedy termin potrzebuję jak mają urlop 🤦🏼‍♀️).

Annas z tymi spacerami też mnie trafia. Wieczorem nie ma szans bo brak sił występuje. Starałam się rano. Ale dzisiaj nie dałam rady przez te skurczybyki.

U mnie dzisiaj 39+0. Zaczyna się 40 tydzień. Jutro wizyta popołudniu 😉
 
Ostatnia edycja:
A my od wczoraj w domku 🥰 Franio trochę płakulił w nocy ale to pewnie na nowe otoczenie a i jeszcze miał przy wypisie szczepionkę na gruźlicę a to podobno boli 🥴 Ale spaliśmy w sumie z 6 godzin i czuję nowe moce 💪 Cycki też chyba zaczęły produkcję mleczka bo jak u Pameli 😂 co prawda dalej popekane ale jak przystawiam młodego to potem śpi więc chyba coś jednak z nich leci bo wcześniej to się prężył i wył więc bez butli nie dało rady. Jestem z wami nierozpakowane mamuśki i trzymam za was kciuki 😘
 

Załączniki

  • received_590300238346877.jpeg
    received_590300238346877.jpeg
    545,3 KB · Wyświetleń: 121
@Mdła No tak wiem , kto ma zastępstwo ale jestem zła bo mam skierowanie , cieszyłam się że będę miała wizytę w szpitalu , a tu jak zwykle pod górkę... po za tym ile tych ginekologów będzie mnie badać w tej ciąży jeszcze... Bo pewnie też będzie mnie badał, szyjkę itd . No nic , trudno 🤷‍♀️

A zmieniając temat to coś czuje, że będziesz następna 🥰 trzymam kciuki ✊
 
reklama
Ja tak jak @MegBor 37+6 😁
@Joanulka trzymam kciuki i dawaj znać po, jak już nabierzesz sił !
@misiaaa95 masz racje 😁 tez coś czuje, że @Mdła bedzie następna 😅

Ja dzisiejsza noc miałam tragiczna ! Mały tak mnie kopał po zebrze, że nie mogłam znaleść odpowiedniej pozycji aby nie bolało 🤷🏻‍♀️ A uparciuch nawet trochę się nie przesunął... i dzisiaj to samo, cały czas się wygina i rozciąga 😅
 
Do góry