reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To na pewno, tylko gorzej jak ktoś tak lubi zmieniać wózki jak ja, szybko mi się nudzą i aż mnie nosi żeby przetestować jakiś inny :D

No to tu jest problem [emoji85] ja zawsze miałam jeden dla każdej córki, teraz myśle ze tez tak będzie, choć kto wie [emoji51]

Cybex i X lander mają mega pozytywne opinie szczególnie dla wysokich osób

Chętnie rzucę okiem!
Ja z mężem z tych nie wysokich jestemy. Dla mnie najważniejsze jest to aby wózek się łatwo składał, miał dobra zwrotność, oddychający materiał i był w miarę lekki a i bardzo ważne to uchwyt na kubek z kawa i miejsce pod na torbę z pieluchami.
 
reklama
Witajcie [emoji3059]
Gdy poznaliśmy z mężem płeć naszych bliźniaków, miałam w większym odstępie dwa sny, że urodzili się chłopcy [emoji23]. Mam nadzieję, że to tylko głupie sny. Ale i tak czekam na połówkowe z niecierpliwością żeby potwierdzić [emoji85]
 
Ja już znam, młody pokazał się w 13 tygodniu i na prenatalnych i na normalnym badaniu także lekarz twierdził ze 100% chlopak ja też widziałam że coś jest między nogami[emoji3]

Ja mam fajne zdjęcie potwierdzenia ze wczoraj [emoji85]
IMG_6897.JPG
 
reklama
Do góry