reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Narobilyscie mi ochoty i chyba tez zrobie malutki garnek (u mnie zup nie jedza wiec sama bede musila sie meczyc pozniej 😂🐷)
 
reklama
Ja mam dziką ochotę na zupę krem z pomidorów [emoji23] Ale że tymczasowo mieszkamy u teściowej (mamy już końcówkę generalnego remontu mieszkania [emoji846]) to niestety nie wtrącam się do kuchni [emoji23][emoji2957]
 
W sumie pierwszy raz spotykam się z tym że tak szybko tworzy się wątek zamknięty, zawsze mniej więcej w połowie ciąży, jak już się lepiej znałyśmy przechodziłyśmy na zamknięty, bo normalne było że główny umierał[emoji6]No ale póki jeszcze żyje postaram się udzielać[emoji6]
 
Kurde, ja to mam tak że jak usłyszę albo przeczytam o jakimś jedzeniu to od razu mam na to ochotę 😆 może poza mięsem, bo o ile przed ciążą byłam dzikim fanem krwistych steków tak teraz nie mogę patrzeć na mięso i poważnie rozważam wyeliminowanie go tymczasowo całkowicie🙈 krem z pomidorów też by mi zrobił dzień 🙈
@Anestia, a duża chałupa do remontu? Planuję remont na wiosnę i jestem przerażona 😭
 
Kurde, ja to mam tak że jak usłyszę albo przeczytam o jakimś jedzeniu to od razu mam na to ochotę [emoji38] może poza mięsem, bo o ile przed ciążą byłam dzikim fanem krwistych steków tak teraz nie mogę patrzeć na mięso i poważnie rozważam wyeliminowanie go tymczasowo całkowicie[emoji85] krem z pomidorów też by mi zrobił dzień [emoji85]
@Anestia, a duża chałupa do remontu? Planuję remont na wiosnę i jestem przerażona [emoji24]
Mieszkanko małe, 48m2 ale robiliśmy naprawdę generalny remont łącznie ze zrywaniem całej podłogi i jej "wnętrznosci" bo kupiliśmy "ruinkę". Z efektow jestem naprawdę zadowolona, nie wiedziałam, że z mieszkania w tak opłakanym stanie da się zrobić normalne. [emoji3] Kasy tyle pochłonęło, że nawet nie pytaj [emoji2357] [emoji23]
 
Mieszkanko małe, 48m2 ale robiliśmy naprawdę generalny remont łącznie ze zrywaniem całej podłogi i jej "wnętrznosci" bo kupiliśmy "ruinkę". Z efektow jestem naprawdę zadowolona, nie wiedziałam, że z mieszkania w tak opłakanym stanie da się zrobić normalne. [emoji3] Kasy tyle pochłonęło, że nawet nie pytaj [emoji2357] [emoji23]
Noooooo ja się właśnie kosztów boję. Kuchnia, łazienka i przedpokój do generalnego, pokoje na szczęście tylko wymiana drzwi, okien, gładź i malowanie. Mam parkiet i nic z nim nie robię póki co, ale i tak jestem przerażona 🙈 no to moje niewiele większe, 54, ale to jak takie koszty to zaczynam się grubo zastanawiać 😬
 
Noooooo ja się właśnie kosztów boję. Kuchnia, łazienka i przedpokój do generalnego, pokoje na szczęście tylko wymiana drzwi, okien, gładź i malowanie. Mam parkiet i nic z nim nie robię póki co, ale i tak jestem przerażona [emoji85] no to moje niewiele większe, 54, ale to jak takie koszty to zaczynam się grubo zastanawiać [emoji51]
Najgorzej ogrzewanie i sam kominek, około 25 tysięcy... Ale już na szczęście końcówka, teraz tylko wykończenie - płytki, panele, drzwi itp. No i kolejny wydatek dzidziuś[emoji23] o ile wszystko będzie dobrze [emoji1303]
 
Siostry aleście się rozpisały 🤩 a ja jeszcze leżę i udaję że śpię żeby zwierzęta się nie połapały 🙈 muszę Was nadrobić, ale pół nocy nie spałam i głowa coś mi nie pracuje. W styczniu będę mieć dwa USG, prenatalne w innym szpitalu i I trymestr w szpitalu gdzie prowadzą ciążę. A to drugie dlatego, żeby sprawdzić wielkość pęcherzyka, a robi je ceniona specjalistka i mój lekarz chce mieć opis od niej. Czy to jest bezpieczne? W sensie robienie tak często USG?
Mamaginekolog kiedyś mówiła, ze usg w ciąży jest bezpieczne.
Podobnie jak ja. Zaglądam tu czasem i poczytuje, staram się czasem coś napisać. Ale głównie szukam odpowiedzi lub porady, podobnych problemów do moich 😊
Ja również
Dziewczyny, tak działają takie miejsca. Z grup na fejsie też nieaktywne osoby są usuwane, dlatego PROSZĘ O AKTYWNOŚĆ. Dzisiaj pójdzie pierwsza paczka z prośbą o dostępy, wysyłam tylko i wyłącznie te osoby, które napisały do mnie priv. Link dostaniecie w prywatnej wiadomości. A teraz proponuję skończyć licytację kto ile ma obowiązków, dzieci, pracy, i nie wiadomo czego.
Jestem na listopadowkach na fejsie, mało się udzielam i nikt mnie wyrzucił 😅
 
reklama
Do góry