reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziką ochotę na zupę krem z pomidorów [emoji23] Ale że tymczasowo mieszkamy u teściowej (mamy już końcówkę generalnego remontu mieszkania [emoji846]) to niestety nie wtrącam się do kuchni [emoji23][emoji2957]
Popros niech Ci ugotuje 😂 moja jest wspaniala. Mialam gotowac po kursie pomidorowke wracam a tu juz wnusia nakarmiona, zupka dla mnie podgrzana 🙂fajnie ze sama z siebie mnie odciazyla 😅 bajeczka 😜
 
Ostatnia edycja:
Mieszkanko małe, 48m2 ale robiliśmy naprawdę generalny remont łącznie ze zrywaniem całej podłogi i jej "wnętrznosci" bo kupiliśmy "ruinkę". Z efektow jestem naprawdę zadowolona, nie wiedziałam, że z mieszkania w tak opłakanym stanie da się zrobić normalne. [emoji3] Kasy tyle pochłonęło, że nawet nie pytaj [emoji2357] [emoji23]
Mnie na wiosnę czeka remont łazienki i to taki generalny bo prysznic chce zastąpić wanną i już jestem przerażona.
 
Ja jestem noga z wypiekow i slodkich rzeczy 😂 jakos do cukiernika mi najdalej 😂 ale zjesc bym chetnie zjadla choc ostatnio slodkie moze nie istniec 😊
 
Popros niech Ci ugotuje [emoji23] moja jest wspaniala. Mialam gotowac po kursie pomidorowke wracam a tu juz wnusia nakarmiona, zupka dla mnie podgrzana [emoji846] bajeczka [emoji12]
Moja też wspaniała, ale ja mam czasem ciężki charakter i nie lubię się narzucać z czymś, grzecznie poczekam na swoje mieszkanko i będę gotować to co mi się zywnie podoba [emoji3]
 
reklama
Dziewczyny, podziwiam, że wam się chce gotować i jeszcze ciasta robić, ja teraz obiady niestety rzadko robię, nie mam ochoty jeść tego co sama ugotuje, ale jak ktoś mi poda to nie mam problemu 😋 na szczęście w tygodniu jem w pracy, w weekendy albo coś na szybko albo też zamawiamy...
 
Do góry