reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ajć :) powiem tak: ja pewnie tu zostane bo mam z 3 posty na sierpniówkach, ale segregacja na sierpniowe mamy lepsze i gorsze jest słaba ale mnie nie rusza :)!
Ja prowadze duzą firme, mam męża i dom, którym muszę się zająć i pomimo, że czytam Was od początku i powoli wdrażam się w nową rolę nie będe sie narzucać jeśli dostepu do zamkniętego nie dostane :) nie będe Wam pisała co gotuje na obiad bo zazwyczaj nie gotuję :)! Na zwolnienie się nie wybieram więc w domu siedzieć całymi dniami też nie będę :)! Pisać na siłe byle czego też nie mam kiedy, żeby 'nabijać' posty :)więc jestem nie wierzytelna sierpniową mama i juz! Napisałam do GabrielaNowak85 o zamkniete, ale widze, że wytyczne mnie nie złapią więc trudno:)
Jeśli ktoś tu zostanie to bede Was czytać w wannie wieczorami, bo tyle czasu tu spędzam i dzielić sie swoimi przeżyciami z wizyt. Jeśli wszystkie przejdziecie, a ja będe musiała tu zostać sama to to forum umrze, ale ja nadal będe szczęśliwa kobietą i mam nadzieje sierpniową mamą :)!
Pozdrawiam
 
Ajć :) powiem tak: ja pewnie tu zostane bo mam z 3 posty na sierpniówkach, ale segregacja na sierpniowe mamy lepsze i gorsze jest słaba ale mnie nie rusza :)!
Ja prowadze duzą firme, mam męża i dom, którym muszę się zająć i pomimo, że czytam Was od początku i powoli wdrażam się w nową rolę nie będe sie narzucać jeśli dostepu do zamkniętego nie dostane :) nie będe Wam pisała co gotuje na obiad bo zazwyczaj nie gotuję :)! Na zwolnienie się nie wybieram więc w domu siedzieć całymi dniami też nie będę :)! Pisać na siłe byle czego też nie mam kiedy, żeby 'nabijać' posty :)więc jestem nie wierzytelna sierpniową mama i juz! Napisałam do GabrielaNowak85 o zamkniete, ale widze, że wytyczne mnie nie złapią więc trudno:)
Jeśli ktoś tu zostanie to bede Was czytać w wannie wieczorami, bo tyle czasu tu spędzam i dzielić sie swoimi przeżyciami z wizyt. Jeśli wszystkie przejdziecie, a ja będe musiała tu zostać sama to to forum umrze, ale ja nadal będe szczęśliwa kobietą i mam nadzieje sierpniową mamą :)!
Pozdrawiam

Pięknie to napisałaś :)
 
Ajć :) powiem tak: ja pewnie tu zostane bo mam z 3 posty na sierpniówkach, ale segregacja na sierpniowe mamy lepsze i gorsze jest słaba ale mnie nie rusza :)!
Ja prowadze duzą firme, mam męża i dom, którym muszę się zająć i pomimo, że czytam Was od początku i powoli wdrażam się w nową rolę nie będe sie narzucać jeśli dostepu do zamkniętego nie dostane :) nie będe Wam pisała co gotuje na obiad bo zazwyczaj nie gotuję :)! Na zwolnienie się nie wybieram więc w domu siedzieć całymi dniami też nie będę :)! Pisać na siłe byle czego też nie mam kiedy, żeby 'nabijać' posty :)więc jestem nie wierzytelna sierpniową mama i juz! Napisałam do GabrielaNowak85 o zamkniete, ale widze, że wytyczne mnie nie złapią więc trudno:)
Jeśli ktoś tu zostanie to bede Was czytać w wannie wieczorami, bo tyle czasu tu spędzam i dzielić sie swoimi przeżyciami z wizyt. Jeśli wszystkie przejdziecie, a ja będe musiała tu zostać sama to to forum umrze, ale ja nadal będe szczęśliwa kobietą i mam nadzieje sierpniową mamą :)!
Pozdrawiam
W punkt!!!
 
Dziewczyny, tak działają takie miejsca. Z grup na fejsie też nieaktywne osoby są usuwane, dlatego PROSZĘ O AKTYWNOŚĆ. Dzisiaj pójdzie pierwsza paczka z prośbą o dostępy, wysyłam tylko i wyłącznie te osoby, które napisały do mnie priv. Link dostaniecie w prywatnej wiadomości. A teraz proponuję skończyć licytację kto ile ma obowiązków, dzieci, pracy, i nie wiadomo czego.
 
reklama
Do góry