reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja sprawdzalam tutaj:

Z tego tez dziewczynka wychodzi :) i sprawdziłam dwie wcześniejsze i się zgadza. :)

witajcie. Przed chwila wstałam 😱
Tydzień do usg.

@GabrielaNowak85 super ze serduszko bije. Wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się.
 
reklama
Gabi, czym sie stresujesz? Najwazniejsze, ze serduszko pięknie bije!! 💓 Wody bedziesz pic więcej - dasz radę. A pęcherzyk ma byc moze taki urok, ze jest piękny malutki? Mowila Ci cos wiecej o samym pecherzyku?
Kochana, ja sobie zawsze znajdę jakieś zmartwionko, nic więcej nie powiedziała, tylko że trochę za mały (z rozmiaru wychodzi dwa dni mniejszy), kazała duuuużo pić, to będę, z lekarza w poniedziałek wycisnę co się da 😆 poza tym powiedziała, że wszystko ok, są ręce i nogi 🤷‍♀️ Serduszko zasuwa w dobrym tempie 💪
 
Kochana, ja sobie zawsze znajdę jakieś zmartwionko, nic więcej nie powiedziała, tylko że trochę za mały (z rozmiaru wychodzi dwa dni mniejszy), kazała duuuużo pić, to będę, z lekarza w poniedziałek wycisnę co się da 😆 poza tym powiedziała, że wszystko ok, są ręce i nogi 🤷‍♀️ Serduszko zasuwa w dobrym tempie 💪
A swoją drogą to na pierwszym USG też był troszkę za mały 🤔
 
Kochane, jestem po USG, wszystko dobrze, serduszko bije w tempie 174 uderzenia na minutę. Jedyne co jest trochę nie bardzo to że pęcherzyk ciążowy jest odrobinę za mały i pani doktor powiedziała że mam za mało płynu. Kazała dużo pić i skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę. Oczywiście jestem w stanie niepokoju i dobrze że mam wizytę już w poniedziałek [emoji51]

Serce bije jak dzwon [emoji7]


No i dobrze, moze troche spokoju w tym okresie nam sie przyda? [emoji6] jakie ziolka popijasz najczęściej? Szczerze to ja nawet nie pamietam jak smakuje ten Piccolo [emoji39]



Szalona, psu tabletki podbierasz? 🤣 ale karmy mu mam nadzieje z michy nie podjadasz [emoji6]



Ale miałaś nockę.... nie moglas chlopa i psa wywalic z sypialni? [emoji39] Ja dzis spalam trzy godziny bo najpierw tak mnie kaszlalo, ze nie bylam w stanie sie polozyc, potem wybilam sie ze snu i czytałam ksiazke a pozniej balam sie zasnac, zeby nie zaspac dzis do pracy [emoji32]


A gdzie ma jutro padac śnieg?

Wszelkiego rodzaju- mięta, meliska, szałwia - co mam to pije.
 
reklama
Do góry