reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
U mnie też termin na 28.08 więc może i u mnie jest już serduszko [emoji173]. Fajnie mieć tą świadomość bo moja wizyta dopiero 14.01 . Gratulacje
Paulinka, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! Postaraj się myśleć pozytywnie bo takim stresem nie pomagasz ani sobie ani fasolce. Mam nadzieję, że właśnie słuchasz pozytywnych informacji od lekarza [emoji6]
Paulina, gratulacje [emoji4] wiedziałam, że będzie wszystko ok [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Super, super, super. I Paulina i Dziobo. Po prostu świetnie. Wiedziałam, że u Pauliny będzie wszystko ok. Daj znać co lekarz powiedział, jakie zalecenia. Kurcze nie miałam czasu napisać wcześniej, ale intensywnie przesyłałam pozytywne fluidy!!!

Dziobo jak Ty dzisiaj słuchałaś serduszka to pewnie i u mnie też już puka. Super sprawa jak ten czas dalej będzie tak śmigał to, ani sie obejrzymy a bedziemy przytulać nasze noworodki :)
 
Hej dziewczyny już po wizycie termin według@ 14.08 a według USG 11.08 z dzidzia wszystko ok serduszko bije . Cieszę się bardzo . Mam odpoczywać i się nie stresować
 

Załączniki

  • IMG_20190103_185830.jpg
    IMG_20190103_185830.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Ale super wieści po wizytach dziewczyny.
Paulina kamień z serca, potrafisz przestraszyć, mnie też się udzielilo.
Witam nowe mamuśki, fajnie, że jest nas już tak dużo!
 
Do góry