reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiem , że latarek rządzi wśród mam. A natknęłam się jeszcze na coś takiego. Miałaś któraś styczność z podobnym ?:)
Zobacz załącznik 910274
Klaudia ja mam podobny aspirator. Zapłaciłam 150zl, babka powiedziała, że jest super, a flukow i tak nie wyciąga. Może te co są na początku noska to tak, ale tych z głębin nie odciąga, niestety. I co najgorsze Mały się boi tego aspiratora. Dużo lżej znosi odkurzacz. A ja tak jak i Kasia jestem uczulona na wszystkie bakterie i inne po zajęciach z mikrobiologii i innych patomorfologii [emoji23]
Dzień dobry kochane....wczoraj taka atmosfera ze aż nie chciało mi się wchodzić na forum[emoji53]... nie potrzebnie ciągnięcie nie miła atmosferę. Każda coś napisze odpisze i ciągnie się w nieskończoność... chyba wszystkie okres mialyscie[emoji28]eh ja wolę unikać takich zaczepek co innego powiedzieć komuś w twarz[emoji38]... pogoda okropna wczoraj mam nadzieje ze dzisiaj będzie lepsza ze z niunia pójdziemy na spacer... co do włosów to 10 lat temu po porodzie bardziej mi wypadały a teraz tragedii nie ma no i tez do fryzjera się wybieram. Z długości chce zostawić ale górę chce mocno pocieniowac. Na necie znalazłam taka babkę z fryzura i tak chce mieć ścięte.
A tez chcesz ściąć na krótko? Ja zawsze myślałam, ze przy dziecku krótkie włosy to samobójstwo [emoji12] przynajmniej tak sobie wyobrażam siebie z krótkimi włosami teraz [emoji23] moje niepokorne kudły się kręcą każdy w inna stronę i kiedyś jak miałam krótkie włosy to musiałam je codziennie prostować albo układać, bo nie mogłam na siebie patrzeć [emoji12]
 
reklama
Klaudia ja mam podobny aspirator. Zapłaciłam 150zl, babka powiedziała, że jest super, a flukow i tak nie wyciąga. Może te co są na początku noska to tak, ale tych z głębin nie odciąga, niestety. I co najgorsze Mały się boi tego aspiratora. Dużo lżej znosi odkurzacz. A ja tak jak i Kasia jestem uczulona na wszystkie bakterie i inne po zajęciach z mikrobiologii i innych patomorfologii [emoji23]

A tez chcesz ściąć na krótko? Ja zawsze myślałam, ze przy dziecku krótkie włosy to samobójstwo [emoji12] przynajmniej tak sobie wyobrażam siebie z krótkimi włosami teraz [emoji23] moje niepokorne kudły się kręcą każdy w inna stronę i kiedyś jak miałam krótkie włosy to musiałam je codziennie prostować albo układać, bo nie mogłam na siebie patrzeć [emoji12]
Takie ale moja długość chce zostawić a górę tak sciac i bym mogła kite zrobić.
ciemne-wlosy-do-ramion.jpg
 

Załączniki

  • ciemne-wlosy-do-ramion.jpg
    ciemne-wlosy-do-ramion.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 315
To ja z tych że czy włosy czy paznokcie wiem, że odrosna :)
Mężowi też pomysł ścięcia włosów się nie podobał. A jak wrócił z pracy to powiedział że jednak fajnie to wygląda :D
U mnie włosy tak nie odrosną, jak zetnę to już będą takie krótsze. Tzn rosną, ale widać tylko po odrośnie, a nie na długości. Zapuszczam włosy chyba od 10 lat i ciagle takie same :( Chyba ze jak zetnę pół z nich bardziej się zgegeneruja i w końcu coś będzie widać... Muszę pomyslec :p
 
U mnie włosy tak nie odrosną, jak zetnę to już będą takie krótsze. Tzn rosną, ale widać tylko po odrośnie, a nie na długości. Zapuszczam włosy chyba od 10 lat i ciagle takie same :( Chyba ze jak zetnę pół z nich bardziej się zgegeneruja i w końcu coś będzie widać... Muszę pomyslec :p
Może masz slabe włosy i końcówki się kruszą?
 
To na pewno tak. Przy keratynie to tez szybciej mi się przetłuszczały włosy, ale efekt był po zabiegu przepiękny i tez mnie kusi. Chyba w styczniu/lutym sobie zaszaleje. Tym bardziej, że robiłabym to u dziewczyny takiej w domu i max wzięłaby z 400 zł, a w salonie to nawet nie chce wiedzieć.
W tamtym roku miałam zrobione i wyglądały o niebo lepiej niż te moje sianko [emoji16]
Ja robiłam w salonie keratyny, tylko tym się zajmują, a zapłaciłam tylko 205zl, Wiec nie najgorzej, bo i 390zl już płaciłam kiedys, a efekt teraz dużo lepszy niż wtedy. Ale Ty masz dłuższe i gęstsze chyba włosy ode mnie. Ja i tak Cię podziwiam, bo pisalas gdzieś wcześniej ze nie używasz odżywki do wlosow, tylko szybko myjesz, żeby wracać do małej. A ja bez tego bym wlosow nie rozczesala :p
 
reklama
Do góry