reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ewa jeszcze raz to napisze
Ola napisała tylko „ nie lubię” nic więcej Klaudia sama od siebie zaczęła ja wyzwać
Co ciekawe dostałyśmy od kogoś screna z wypowiedzią Klaudii która JAKO PIERWSZA NAPISAŁA DO OLI dlatego tu przyszłyśmy
Każdy ma prawo wyrażania opinii w internecie jak sama napisałaś ola ci nie ublizyla
Klaudia nie musiała jako pierwsza się wychylać i obrażać dlatego stanęłyśmy w obronie koleżanki
wyśmiewanie ze ola to ta która gwałci męża ... słabe to było wiec nie dziw się ze zaczęłyśmy pisać
Jesteś dorosła i chyba nie potrzebujesz adwokata który cię broni ... i od razu pisze w twoim imieniu jak to zrobiła Klaudia
Naturalnie ze nie potrzebuje,i oczywiscie ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec,Ola nic mi nie napisala i tak jak stwierdzilam mam gdzies to co kto o mnie mysli ,czy komus sie cos podoba czy nie ;) ale zauwaz ze wy stale piszecie o mnie jaka jestem nieodpowiedzialna,ja nikogo z was nie krytykuje, bo mam to gdzies, odpowiedzialam Klaudii ze kolo pisi mi to lata ;)
 
Dobra dziewczyny moje dzieci już u siebie w łóżkach dłuższą chwilę to i czas żeby w końcu matka poszła coś się przespać zanim żarłok obudzi się do cyca [emoji173]️
Życzę Wam spokojnej nocy [emoji8]
No i mniej czasu na forum, a więcej z dziećmi, bo dzieci rosną w niesamowitym tempie i za niedługo nie będą takie malutkie i już nie będą aż tak bardzo jak teraz potrzebowały naszej bliskości, więc póki można korzystajcie z tego czasu do oporu [emoji173]️ dobranoc [emoji173]️
IMG_20181023_203403.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181023_203403.jpg
    IMG_20181023_203403.jpg
    67,2 KB · Wyświetleń: 270
Przypomina mi się znów jak się upieralas że to jest super bo jest bliskość , że tak jest wygodnie i że wam nie przeszkadza [emoji16] ale przyznałas się że to był jednak błąd i mnie zaskoczyłaś [emoji16]
Próbuj w łóżeczku najpierw głaskać, stać przy niej , może akurat zaśnie :)

Bo ja taki trochę uparciuch jestem i nie ma ze mną łatwo ten mój, a co dopiero wy skoro tutaj pół dnia się siedzi [emoji28]
Ale jednak na własnej skorze przekonałam się, że nawet jak mi dziecko zaśnie na rękach i odłożę do łóżka naszego to mamy w sumie kawalerkę malutka i muszę chodzić na paluszkach by jej niczym nie zbudzić, a tak to gdyby spała w łóżeczku u siebie to zamykam drzwi od jej pokoiku i jest większy komfort.

Dojrzewam, co Ci powiem [emoji85][emoji86][emoji28][emoji5]
 
reklama
Do góry