reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To zrozumiałe [emoji11] kurujcie się [emoji5] to pewnie już wszystko przygotowane tzn stroje na chrzciny itd? :)
Taka kiecusia [emoji173]️ a sweterek, buciki i czapeczke babcia na szydełku robi [emoji173]️
IMG_20181012_155415.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181012_155415.jpg
    IMG_20181012_155415.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 275
reklama
Klaudia ty dalej jak dziecko ... nic konkretnego
Odzywki jak w gimnazjum ‍♀️ ...
jak nie potrafisz rozmawiać z dorosłymi to nie odpisuj

Na miano dorosłego trzeba sobie zasłużyć. Wy gorzej niż nastolatki podczytujecie codziennie nasze forum i to z wami jest raczej coś nie tak skoro wy uważacie to za normalne.
 
Wow super :)

Ja chyba się zdecyduje na taka zwykła z Allegro tzn jest za grosze, bo 70 zł i tez ma dużo elementów kolorowych, szeleszczące elementy na macie, na wprost dziecka nóżek są wielkie przyciski, które nóżkami może naciskać i wydobywają się różne dźwięki [emoji5][emoji4]
No to ja za tą używana płaciłam 110 zł [emoji23]
 
Oczywiście, moje życie to mega nuda w porównaniu z Twoim! :D Mogłabyś uprzejmie przypomnieć, jak już tak miło tu sobie piszemy, jak to było z tym nakazem eksmisji, bo nie trzyma się to trochę kupy..? To da się tak mieć nakaz i nadal mieszkać? I niecierpliwie czekam na porady dot. Polecanej ilości kombinezonów na zimę, bo w kwestii ubierania jesteś wprost niedoścignionym wzorem dla wielu forumowiczek również z innych miesięcy! :D

Ale wy jesteście nieszczęśliwe. Tragedia.
 
Ja mam problem z tymi rozmiarami bo muszę każdą sztukę i tak na oko ocenić czy jest dobra czy już za mała. Bo nieraz na metce 68 a mniejsze niż 62 i odwrotnie. Mój mały już od jakiegoś czasu w 68 bodziaki wchodzi ale np polspiochy jeszcze 56 dobre [emoji5] śpioszków miałam sporo a w sumie mu nie zakładałam bo wygodniej mi do przebierania jak ma body plus polspiochy albo pajaca.
Dzisiaj taka pogoda do spania była [emoji5]
Kurczę, mój jutro kończy 2 miesiące i wchodzi już w 68. Aż byłam w szoku jak mu dzisiaj pajaca założyłam i się okazało, że na styk [emoji50] wszystkie ciuszki mu z opóźnieniem zakładam
 
reklama
Kurczę, mój jutro kończy 2 miesiące i wchodzi już w 68. Aż byłam w szoku jak mu dzisiaj pajaca założyłam i się okazało, że na styk [emoji50] wszystkie ciuszki mu z opóźnieniem zakładam
Maja w niedzielę 3 miesiące (kalendarzowe) bo w ostatnią sobotę skończyła 12 tyg i dopiero w 62 zaczyna. Ale biorąc pod uwagę że zaczynałyśmy od 44 to i tak już pięknie nadgoniła.
Już się taki pulpet zrobił [emoji33] i pomyśleć że tylko kp
 
Do góry