reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak Was tak oczy bolą to po co tu wchodzicie? Każdy wychowuje SWOJE dzieci zgodnie ze SWOIM sumieniem i nic Wam do tego. Dobrze, że Wasze dzieci są wzorcowo wychowywane.

Tak wzorcowo, że pewnie pół dnia leżą w leżaczkach, które same je bujają żeby ich „idealne” i wzorcowe mamusie mogły podczytywać swoje lipcowe forum i też oczywiście z przyczajki te nasze [emoji28][emoji1376][emoji1376][emoji1376]
 
reklama
Wyszedł mi hemoroid. Tak czułam, że jakoś tam tak dziwnie a dziś zaczęło pobolewac. W ciąży nie miałam, rodziłam przez cc, to dlaczego dopiero teraz wyszedł?
No i boli mnie pęcherz. Można brać furaginę jak się karmi?

Ja przerwałam.karmic na czas brania furaginu i zaczęłam karmić po 24 godzinach od odstawienia tabletek ale podobno nie ma on aż tak znaczącego przenikania do pokarmu i niektórzy karmią.
 
Wyprobowalam metodę 3/5/7 jak poplakiwala to nie wchodzilam jak się już wydarla to wchodzilam dałam smoka poglaskalam po główce i juz się uspakajala to znowu odeszlam i zasypiala . A teraz odkładam i przeważnie od razu zasypia. Na wieczór jak juz jest bardziej marudna to znowu idzie w ruch ta metoda

Robię screena i praktykuje od jutra [emoji28][emoji28][emoji28] oczywiście z tym screenem to żart, ale na pewno spróbuje robić tak jak Ty :)
 
Dziewczyny pisałam Wam że będę kupowała tą mate 5w1 z Tiny love.
Oczywiście używana bo cena nowej to masakra [emoji23]
Ale polecam :) my mamy typowa różowa dla dziewczynki ale jest Tez zielona taka uniwersalna :) z pozytywką podobna do tej w leżaczku. Mnóstwo wiszących zabawek, szeleszczace elementy. I fajnie bo pozytywke można w dół przesunąć jako mobilizator do podnoszenia główki w pozycji na brzuszku :) Zobacz załącznik 910217Zobacz załącznik 910218

Wow super :)

Ja chyba się zdecyduje na taka zwykła z Allegro tzn jest za grosze, bo 70 zł i tez ma dużo elementów kolorowych, szeleszczące elementy na macie, na wprost dziecka nóżek są wielkie przyciski, które nóżkami może naciskać i wydobywają się różne dźwięki [emoji5][emoji4]
 
Koleżanki synkowi wyszła ciemieniucha na czole. Tak mi powiedziała. Jest to możliwe ? Myślałam , że tylko na główce i brwiach. Wygląda jak by się poparzył biedny .. macie jakiś sposób żeby się tego pozbyć ? Nie wiem co jej doradzić a jest załamana. Okropnie to wygląda.
No właśnie na brwiach się zdarza. Ale na czole.. nie wiem. Jeśli to ciemieniucha to niech smaruje oliwką i potem pieluszką tetrową zwilżoną w ciepłej wodzie lekko przeciera albo w kąpieli tak to powinno zejść powoli.
 
Hah no to niezły doktorek z niego :)

A są może w pepco jakieś szaliczki albo opaski na szyje dla maluchów? Bo mojej małej jak ubiorę ciepła czapę i ten ciepły kombinezon to niestety i tak ma szyje gołą i aż nie mogę na to patrzeć i się boje, że ją przewieje [emoji57]

Są takie jakby wycięte golfy z nakładka na klatkę piersiową widziałam. Ja kupiłam h&m ale w Pepco są też. Dziś mała.miala założone bo szlaki to chyba ciężko u takiego malucha. To po lewej stronie na zdjęciu.
received_178953462995158.jpeg
 

Załączniki

  • received_178953462995158.jpeg
    received_178953462995158.jpeg
    640,5 KB · Wyświetleń: 275
Ostatnia edycja:
Ona

Ona nie ale to wy na mnie siadlyscie ;) nie lubi to nie lubi ,ja tez nie raz sie nie zgadzam z czyms ale to nie powod do obsesyjnej nagonki na kogos, a wy swoimi postami stwierdzilyscie ze jestem okrutna nieczytajac dokladnie wczesniejszych moich postow ;)

Ewa jeszcze raz to napisze
Ola napisała tylko „ nie lubię” nic więcej Klaudia sama od siebie zaczęła ja wyzwać
Co ciekawe dostałyśmy od kogoś screna z wypowiedzią Klaudii która JAKO PIERWSZA NAPISAŁA DO OLI dlatego tu przyszłyśmy
Każdy ma prawo wyrażania opinii w internecie jak sama napisałaś ola ci nie ublizyla
Klaudia nie musiała jako pierwsza się wychylać i obrażać dlatego stanęłyśmy w obronie koleżanki
wyśmiewanie ze ola to ta która gwałci męża ... słabe to było wiec nie dziw się ze zaczęłyśmy pisać
Jesteś dorosła i chyba nie potrzebujesz adwokata który cię broni ... i od razu pisze w twoim imieniu jak to zrobiła Klaudia
 
reklama
No mamy nudne życie dzieci grzeczne, jedzą spia my zrelaksowane cieszymy się z macierzyństwa [emoji4] siedząc cały dzień na forum i gadajac sobie jak nam dobrze

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wasze dzieci nawet i są idealne i wzorowe. Może wy coś idealne mateczki im dosypujecie do mleczka skoro takie anemiczne i tylko jedzą śpią i takie grzeczniutkie xd
 
Do góry