reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Te wkładki są max 5 lat ale ze koszt jest dosyć duży to jak się nie chce na 3-5 lat to się nie oplaca. Muszę poczytać jeszcze. Ja brałam tabletki i przed córka i przed synem ale dwu składnikowe i nie miałam żadnych objawów niepokojących. Teraz przy kp tylko jednoskładnikowe.

Dosyć duży tzn ile mniej więcej? I tak sama pewnie zaniedlugo będę musiała poczytać i się dowiedzieć co wybrać, bo tabletek właśnie nie chce.
 
reklama
Robi te minki niezłe, a matka wariatka tylko jak paparazzi robi foty hahah
Moja też tak ma :D
squarequick_2018101712030418.jpg
 

Załączniki

  • squarequick_2018101712030418.jpg
    squarequick_2018101712030418.jpg
    379,5 KB · Wyświetleń: 367
Dosyć duży tzn ile mniej więcej? I tak sama pewnie zaniedlugo będę musiała poczytać i się dowiedzieć co wybrać, bo tabletek właśnie nie chce.
Ja też nie chce ale biorę. Ja będę miała zakładają mirenę ale dopiero jak dostanę 1 okres. Mój gin zakłada tylko podczas okresu. Ja bym chciała żeby mój mąż poddał się wazektomii ale on nie chce.
 
Dosyć duży tzn ile mniej więcej? I tak sama pewnie zaniedlugo będę musiała poczytać i się dowiedzieć co wybrać, bo tabletek właśnie nie chce.
5 lat temu to koszt 1000 nie wiem ile teraz. Ja tabletek nie mogę ze względu ze mi włosy lecą po nich a po drugie jestem strasznie zapominalska
 
A macie patent aby dłużej spala w dzień. Moja właśnie się często budzi i musze znowu ja uspic klepie ją zawsze po dupce bo tak lubi. Chyba ze to taki egzemplarz [emoji16]
Moja w dzień też mało śpi a jak śpi to niespokojnie często się przebić ze. Nie mam patentu. Po prostu podchodzę do niej często, dam smoczek, pogłaskam.
 
Dosyć duży tzn ile mniej więcej? I tak sama pewnie zaniedlugo będę musiała poczytać i się dowiedzieć co wybrać, bo tabletek właśnie nie chce.
Wkładka sama 600 zł plus cena za założenie, u mnie w mieście ok 400 zł biorą lekarze. No i później za ściągnięcie też trzeba zapłacić.
Najlepiej zakładać podczas okresu no ale mi lekarz mówił że bez też się da.
 
reklama
Do góry