reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To się kupuje w aptece i ginekolog zakłada ? Boli ? Czuć ja ?
Ginekolog kupuje i zakłada. Czy boli?. Bardziej bym nazwała głupie uczucie takie rozpieranie. Przez pierwszy miesiąc boli jak na okres bo to ciało obce i musi się zaklimatyzowac. A potem nawet nie wiesz ze ja masz. A jak włożyć głęboko palce to czujesz takie niteczki bo są potrzebne aby ją wyjąć... Jedyny minus to taki ze ja się zakłada w dniu najsilniejszego krwawienia miesiaczkowego bo szyjka jest najbardziej otwarta
 
reklama
Dosyć duży tzn ile mniej więcej? I tak sama pewnie zaniedlugo będę musiała poczytać i się dowiedzieć co wybrać, bo tabletek właśnie nie chce.
A ta wkładka jest hormonalna ? Może to głupio zabrzmi ale chciałabym coś po czym minimalnie chociaż urosły by mi piersi. Przed ciążą było okej. A teraz mam biust jak dziewczynka z podstawówki. Czasem płakać mi się chce jak stanik zakładam.. :(
 
023DAA85-A8E5-4071-8C75-6FB17AB1365A.jpeg Zaczęłam się świadomie uśmiechać - wkoncu :)
 

Załączniki

  • 023DAA85-A8E5-4071-8C75-6FB17AB1365A.jpeg
    023DAA85-A8E5-4071-8C75-6FB17AB1365A.jpeg
    495,8 KB · Wyświetleń: 115
Ginekolog kupuje i zakłada. Czy boli?. Bardziej bym nazwała głupie uczucie takie rozpieranie. Przez pierwszy miesiąc boli jak na okres bo to ciało obce i musi się zaklimatyzowac. A potem nawet nie wiesz ze ja masz. A jak włożyć głęboko palce to czujesz takie niteczki bo są potrzebne aby ją wyjąć... Jedyny minus to taki ze ja się zakłada w dniu najsilniejszego krwawienia miesiaczkowego bo szyjka jest najbardziej otwarta
Nie ma możliwości wpadki ? Bo ja przy tabletkach i tak każe kupować Kamilowi prezerwatywy z obawy o Ciąże. A później i tak sobie wmawiam cały miesiąc aż okresu nie dostanę i chodzę cała w stresie :/
 
reklama
Nie ma możliwości wpadki ? Bo ja przy tabletkach i tak każe kupować Kamilowi prezerwatywy z obawy o Ciąże. A później i tak sobie wmawiam cały miesiąc aż okresu nie dostanę i chodzę cała w stresie :/
Jakiś tam procent jest. Ale ta metoda jest najskuteczniejsza. Ze jak bierzesz antybiotyk albo masz jelitowke to zabezpiecza Cię tak samo a przy tabsach juz nie.
 
Do góry