reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
To super :) na pewno wielka ulga. Ja nie miałam, w ogóle w sumie nigdy nie brałam tabletek ani innej antykoncepcji, a po 1,5 roku od przytulanek niespodziewanie trafiliśmy w bingo hahah :) ale tez chciałabym się zabezpieczyć jakoś solidniej żeby wcześniej niż za 3 lata nie zajść. A są wkładki na 3 lata? [emoji16]
Można po trzech latach wyciągnąć.
Ile taka wkładka kosztuje ? Jest bezpieczna ?
 
Lena skonczyla dziś 8 tyg :)
Ładnie unosi główkę, fajnie trzyma już zabawkę i się bawi, a także pięknie uśmiecha się do rodziców ❤️
IMG_1139.JPG

IMG_1105.JPG

IMG_1126.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1139.JPG
    IMG_1139.JPG
    345,2 KB · Wyświetleń: 376
  • IMG_1126.JPG
    IMG_1126.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 380
  • IMG_1105.JPG
    IMG_1105.JPG
    1,7 MB · Wyświetleń: 410
Te wkładki są max 5 lat ale ze koszt jest dosyć duży to jak się nie chce na 3-5 lat to się nie oplaca. Muszę poczytać jeszcze. Ja brałam tabletki i przed córka i przed synem ale dwu składnikowe i nie miałam żadnych objawów niepokojących. Teraz przy kp tylko jednoskładnikowe.
Wychodzi ok 600zl na 5 lat. A jak się kupuje tabletki za 20zl co miesiąc. (Są i droższe) to wychodzi ponad 1000zl więc wkładka jednorazowo spory koszt ale wychodzi dużo taniej ;)
 
Bo Michał spędził po porodzie tydzień w szpitalu, dostał zakażenie. Przyjmował antybiotyki, w tym gentamecynę, która jest bardzo silna i może uszkodzić słuch. U nas podobno wszystko ok. Dzisiaj jadę z wynikami do audiologa [emoji4]
A to nie wiedzialam :) moja tez dostawala antybiotyk ale nie kazano nam badac sluchu
 
reklama
Ustaw sobie przypomnienie w telefonie to będziesz pamiętał o braniu. Okno czasowe przy dwuskładnikowych jest duże także jak nie przekroczysz 12 h to jest ok. Ja brałam yasminelle i byłam bardzo zadowolona. Przy plastrach źle się czułam i miałam ciągle plamienia więc po 3 miesiącach zrezygnowałam.
Mam ustawione przypomnienie. Zadzwoni a ja akurat karmię i potem zapomnę :/
 
Do góry