reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy Wasze maluszki przysypiają już całe noce? Mój mały z soboty na niedzielę przespał ciągiem 10 godz, od 20 do 6. A mnie zalało. Cycki jak kamienie i nie mogłam sobie miejsca znaleźć bo bolały. Dzisiaj w nocy 8 godz spał. Pobudka o 4. Córka pamiętam do roku chociaż raz się budziła na cyca. Ciekawe jak z małym będzie. Czy to nie za wcześnie dla niego żeby tyle spał w nocy?
 
Dziewczyny czy Wasze maluszki przysypiają już całe noce? Mój mały z soboty na niedzielę przespał ciągiem 10 godz, od 20 do 6. A mnie zalało. Cycki jak kamienie i nie mogłam sobie miejsca znaleźć bo bolały. Dzisiaj w nocy 8 godz spał. Pobudka o 4. Córka pamiętam do roku chociaż raz się budziła na cyca. Ciekawe jak z małym będzie. Czy to nie za wcześnie dla niego żeby tyle spał w nocy?
Był tu kiedyś ten temat poruszany .. ja bym wybudziła po 8h ;) ale mój to tak prześpi 6h i wydaje mi się że tyle jest jak najbardziej ok :)
 
Czy mi się wydaje czy dwójki Dada pieluchy są mniejsze niż dwójki Pampers??
Grubsze na pewno aż mała się ugotowała dziś ale mniejsze?
W takim wypadku na trójki musiałabym już przejść chyba.
Dady dwójki są mniejsze niż pampersy, a dady trójki są większe niż pampersy [emoji16] Przynajmniej wg mnie. My na trójkach już długi czas :)
 
Kochana my poszliśmy z katarem do lekarza. Pyta się ile jest stopni , mówię jej że 22 i dostałam opiernicz, że to od tego katar. W ciągu dnia do 21 stopni .. kazała wietrzyć jak będzie więcej. A jak jej powiedziałam że wtedy w nocy jest 18° jak wietrzymy to niby tak ma być. Wtedy dziecko przykryć grubszym kocykiem i jest idealnie, bo jak jest chłodniej to że się dziecku lepiej śpi
My już palimy w piecu od tego czasu co tak się zimno nagle zrobiło. Teraz mamy 23 st w domu i dla mnie jest idealnie. Sama podłogówka chodzi. Te kilka dni przed włączeniem pieca było ok 20 st i mały miał lodowate rączki w nocy bo zawsze trzyma je na kołderce. Poza tym do kąpania musiałam włączać taki elektryczny nagrzewacz bo mały by się zakichał.
 
Ile mm przetestowałyście żeby dobrać odpowiednie dla dziecka? I co robiłyście później z tym które nie siadło a było otwarte?

Fiorna za dużo nie ma co szukać i zmieniać bo jelita też się przyzwyczajają jakiś czas przez co możesz twierdzić że mleko nie pasuje. Otwarte i nietrafione stało, stało i stało a po trzech tygodniach wyrzuciliśmy bo dłużej chyba stać nie mogło.
 
Fiorna za dużo nie ma co szukać i zmieniać bo jelita też się przyzwyczajają jakiś czas przez co możesz twierdzić że mleko nie pasuje. Otwarte i nietrafione stało, stało i stało a po trzech tygodniach wyrzuciliśmy bo dłużej chyba stać nie mogło.

My póki co tylko bebilon ale mały strasznie nim zaczął chlustać no i dalej nie robi dwójeczki...
Myślę czy by nie spróbować dać mu z innej firmy. Sama nie wiem..
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze maluszki przysypiają już całe noce? Mój mały z soboty na niedzielę przespał ciągiem 10 godz, od 20 do 6. A mnie zalało. Cycki jak kamienie i nie mogłam sobie miejsca znaleźć bo bolały. Dzisiaj w nocy 8 godz spał. Pobudka o 4. Córka pamiętam do roku chociaż raz się budziła na cyca. Ciekawe jak z małym będzie. Czy to nie za wcześnie dla niego żeby tyle spał w nocy?

Tak moja śpi tak od 20 do 4 albo 5 rano :)
Nie wybudzam.
 
Do góry