reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Czy mi się wydaje czy dwójki Dada pieluchy są mniejsze niż dwójki Pampers??
Grubsze na pewno aż mała się ugotowała dziś ale mniejsze?
W takim wypadku na trójki musiałabym już przejść chyba.
 
reklama
Cycek prawy mnie zaskoczył dziś i dał 70ml mleka w około 15 minut ale po dwóch dniach przerwy więc wolna produkcja jest w nim :p
Cycek lewy mnie już nie zaskoczy :D tyle co nic
 
Chyba że ma się dziecko, którego podrażnia wszystko :D i trzeba kupować kosmetyki emolium, a mleko nutramigen z apteki. Dobrze, że chociaż pampersy dady toleruje :D
Moj na szczescie na kosmetyki i mleko i na pampersy nie ma uczulenia :) jedynie mi dziecko plyn do prania uczulilo ale dobrze ze wyszlo od razu i ze nie zmieszalam z innymi ciuszkami bo musiałabym cala komode prac dwie szuflady mialabym tego prasowania i przynajmniej rok bede prala w proszku lovela bo nie bede kombinowac :)
 
I z tej strony zamawialas i to pewny sklep tak ? Dziękuje :)
Jedna mi się spodoba. Bo reszta które są super to akurat nie ten rozmiar heh :p
Tak z tej strony. Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz, ale każdy kto widzi naszą szafę to jest w szoku, że była taka tania. Oby nie było inaczej w przypadku Twojej, nie nie powinno, bo wygląda jakby te szafy ubraniowe tylko się rozmiarem i kolorem różniły, a konstrukcja jest taka sama :). Co mogę powiedzieć, do montażu myślę, że trzeba dwóch chłopaków (ciężkie to), chyba nie nadaje się do rozkładania i przeprowadzek (złożona zostaje na amen w swoim miejscu - no chyba, że mąż ściemniał, żebym go nie prosiła o przenoszenie w inny kąt ;)) i miała n drzwiach taśmę pakownicza (trudną do usunięcia). A reszta to zalety:)
 
Czy mi się wydaje czy dwójki Dada pieluchy są mniejsze niż dwójki Pampers??
Grubsze na pewno aż mała się ugotowała dziś ale mniejsze?
W takim wypadku na trójki musiałabym już przejść chyba.
Ja w sobotę kupiłam już 3 dady bo była fajna promocja przy zakupie dwóch opakowań za jedno wyszło 22 zł za 60 szt. Była różnica pomiędzy 2 pampers a 2 dady ale nie pamiętam które były większe. Dady dawno nie kupowałam, ostatnio jechaliśmy na pampersach. A teraz już w 3 robimy. Spore są ale mój mały już ponad 6 kilo ma a one są od 5.☺
 
reklama
Ja w sobotę kupiłam już 3 dady bo była fajna promocja przy zakupie dwóch opakowań za jedno wyszło 22 zł za 60 szt. Była różnica pomiędzy 2 pampers a 2 dady ale nie pamiętam które były większe. Dady dawno nie kupowałam, ostatnio jechaliśmy na pampersach. A teraz już w 3 robimy. Spore są ale mój mały już ponad 6 kilo ma a one są od 5.[emoji5]
Pampersy 2 są większe niż dady 2 :)
 
Do góry