reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A mój różnie śpi..dzisiaj np. wstawał co 2,5-3h. Czasem ma dni, że ten pierwszy sen po kąpieli trwa 5.5h.

Michał skończył 2 miesiące w sobotę [emoji173]
A co do jego rozwoju, to główkę podnosi już wysoko i trzyma ładnie od 3 tygodni [emoji16] wcześniej to trwało dosłownie kilkanaście sekund i musiał odpoczywać [emoji4] czasem się przekręci z brzuszka na plecy, ale myślę że to takie przypadkowe - jak się za mocno odepchnie rączkami.
Uśmiecha się do nas już też dłuższy czas [emoji16] Przemieszcza się w łóżeczku i to mniej pocieszające jest, bo przez kliny zawsze ląduje w poprzek łóżeczka [emoji16]
Rośnie ładnie [emoji16]
 
A mój różnie śpi..dzisiaj np. wstawał co 2,5-3h. Czasem ma dni, że ten pierwszy sen po kąpieli trwa 5.5h.

Michał skończył 2 miesiące w sobotę [emoji173]
A co do jego rozwoju, to główkę podnosi już wysoko i trzyma ładnie od 3 tygodni [emoji16] wcześniej to trwało dosłownie kilkanaście sekund i musiał odpoczywać [emoji4] czasem się przekręci z brzuszka na plecy, ale myślę że to takie przypadkowe - jak się za mocno odepchnie rączkami.
Uśmiecha się do nas już też dłuższy czas [emoji16] Przemieszcza się w łóżeczku i to mniej pocieszające jest, bo przez kliny zawsze ląduje w poprzek łóżeczka [emoji16]
Rośnie ładnie [emoji16]
My wczoraj skończyliśmy 2 miesiące i u nas głowa dlugo w górze na brzuchu ale on strasznie lubi tak leżeć. Przekręca się z brzucha na plecy czasem i zaczął wczoraj z pleców na boki. Rośnie ładnie, dobrze śpi :))
 
To u nas na kp kupka to nawet i 6 razy dziennie, może dlatego moje dziecko tak słabo przybiera na wadze
[emoji51][emoji33] [emoji6]
Chyba wolałabym 6 razy dziennie albo przynajmniej raz dziennie :) niby go to nie męczy ale jak ta kupa jest to po pachy i o ile trafi się w domu to spoko ale ostatnio taka w przedszkolu przebierałam :O
 
To u nas na kp kupka to nawet i 6 razy dziennie, może dlatego moje dziecko tak słabo przybiera na wadze
[emoji51][emoji33] [emoji6]
Mój czasem ma dzień, że zrobi nawet 9 kup. A czasem, że trzy dziennie.
Michał ma teraz skończone 9 tygodni i tydzień temu ważył 4700g. I to wg pediatry jest dobra waga. W siatce centylowej się mieści[emoji4]
Ile waży twoje?
 
reklama
Do góry