reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny, które karmią mm. Mam kilka pytań.

1. Jak często podajecie dzieciom wodę, ile ml, i w jakiej temperaturze? :)

2. Ile posiadacie butelek żeby dobrze się funkcjonowało?

3. Jak sporządzacie mleko to wlewacie trochę wody gorącej i trochę zimnej czy podgrzewacie wodę w podgrzewaczu?

4. Jak robicie mleko poza domem? Bierzecie ze sobą wodę w określonej temperaturze w jakimś termoopakowaniu?

Z góry dziękuję [emoji16]
 
Dziewczyny, które karmią mm. Mam kilka pytań.

1. Jak często podajecie dzieciom wodę, ile ml, i w jakiej temperaturze? :)

2. Ile posiadacie butelek żeby dobrze się funkcjonowało?

3. Jak sporządzacie mleko to wlewacie trochę wody gorącej i trochę zimnej czy podgrzewacie wodę w podgrzewaczu?

4. Jak robicie mleko poza domem? Bierzecie ze sobą wodę w określonej temperaturze w jakimś termoopakowaniu?

Z góry dziękuję [emoji16]

1. Słabo mi pije wodę pediatra powiedziała ze 100ml może śmiało pic dziennie moja wypija koło 20ml, temperAtura taka jak mleko albo pokojowa , gotowe mleko w szpitalu podawali nam w temperaturze pokojowej o było Ok, wiec stwierdzam ze woda w takiej temperaturze tez jest ok
2. Mam jedna, miałam karmić piersią a butelka miała być awaryjnie , a teraz mi szkoda 40zl dac na 2 miesiące, jakoś sobie z jedna radzę
3. Z temperatura to podgrzewam w czajniku a później elektrycznym termometrem sprawdzam ile ma stopni
4. Bierzemy wrzątek do termosu takiego co się robi kawę na drogę na 250ml zazwyczaj po 2,5 h ( bo co tyle je ) temperatura spada do 40-45sopni,ale na zewnątrz szybko się schładza
 
20C149B3-15D6-4979-9B6C-DBD2742E8017.jpeg 52C843BE-9FA0-423C-ACA7-52CD27BF19D2.jpeg Pepkowe za 2.5zl kupiłam już na lato, zawsze sprawdzam przecenki i zbieram na przyszłość
 

Załączniki

  • 20C149B3-15D6-4979-9B6C-DBD2742E8017.jpeg
    20C149B3-15D6-4979-9B6C-DBD2742E8017.jpeg
    659,4 KB · Wyświetleń: 94
  • 52C843BE-9FA0-423C-ACA7-52CD27BF19D2.jpeg
    52C843BE-9FA0-423C-ACA7-52CD27BF19D2.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 103
Ja też tyle nie sciagam. Maks do 200 ml. Ale tylko tak karmie młodego , odciągając [emoji6] ale u mnie nie sprawdza się teoria że z piersi dziecko zje więcej [emoji39][emoji39] nie raz słyszę jak Olek ssie i nic nie leci a potem spokojnie odciągne ze 100 . Moje cycki lubią laktator [emoji16] to mój przyjaciel.
Uda wam się na pewno zwiększyć laktację [emoji8]
Ps. Odczytałas wiadomość prywatną kilka dni temu ?
A. Już rozumiem o co Ci chodzi :D
 
reklama
Dziewczyny, które karmią mm. Mam kilka pytań.

1. Jak często podajecie dzieciom wodę, ile ml, i w jakiej temperaturze? :)

2. Ile posiadacie butelek żeby dobrze się funkcjonowało?

3. Jak sporządzacie mleko to wlewacie trochę wody gorącej i trochę zimnej czy podgrzewacie wodę w podgrzewaczu?

4. Jak robicie mleko poza domem? Bierzecie ze sobą wodę w określonej temperaturze w jakimś termoopakowaniu?

Z góry dziękuję [emoji16]

1. Wodę podaje 3-4 razy dziennie ale zazwyczaj wypija tylko to 10ml-20ml i się krzywi i nie chce. Najchętniej mi pije rano. Nie daje mu odrazu mleka jak jest głodny i potrafi mi wypić nawet 40 ml. Potem odczekuje 30 minut, zabawiam go w tym czasie i po chwili robię mu mleko do jedzenia. Nie daje mu odrazu jeść po wodzie bo wtedy by mi bardzo ulal.

2. Posiadam 1 butelke

3. Wlewam gorąca z termosu i dodaje zimną, przegotowana z butelki. I sprawdzam na oko palcem czy nie jest za gorącą.

4. Jak gdzieś jedziemy to biorę ze sobą cały mandzur. Termos, butelka z zimna woda, butelka do karmienia i mleko.

Dzięki za polecenie probiotykow, my stosujemy dicoflor i pora zmienić teraz na coś innego.
 
Do góry