reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kornelia z braciszkiem
IMG_1851.JPG
IMG_1852.JPG


I matka w końcu się zrobiła [emoji23][emoji23]
IMG_1838.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1851.JPG
    IMG_1851.JPG
    193,2 KB · Wyświetleń: 444
  • IMG_1852.JPG
    IMG_1852.JPG
    201,6 KB · Wyświetleń: 426
  • IMG_1838.JPG
    IMG_1838.JPG
    226,8 KB · Wyświetleń: 439
reklama
Kobietki co prawda ja raczej wrześniowa mamuska jestem ale z tym pytaniem muszę jednak do Was się odezwać, jako grupy większej liczebnie a tym samym bardziej "doświadczonej".
Jak to było u Was z wypróżnieniem po porodzie. Po jakim czasie udało się wam odwiedzić toaletę. U mnie mija 4 doba od porodu i nic, wczoraj wziełam nawet czopka glicerynowego i cisza.Co prawda mocno mnie fizjologiczna przeczysciło przy porodzie ale jednak to już 4 dzień i czopek nic nie zdziałał. Boję się co będzie później:/
 
Kobietki co prawda ja raczej wrześniowa mamuska jestem ale z tym pytaniem muszę jednak do Was się odezwać, jako grupy większej liczebnie a tym samym bardziej "doświadczonej".
Jak to było u Was z wypróżnieniem po porodzie. Po jakim czasie udało się wam odwiedzić toaletę. U mnie mija 4 doba od porodu i nic, wczoraj wziełam nawet czopka glicerynowego i cisza.Co prawda mocno mnie fizjologiczna przeczysciło przy porodzie ale jednak to już 4 dzień i czopek nic nie zdziałał. Boję się co będzie później:/
Ja po cc czułam, ale nie mogłam. Obeszło się bez czopka, ale jak na drugą dobę wróciłam do domu (tak na prawdę to był 3 dzień po porodzie bo urodziłam 3.20 w nocy ale oni to liczyli jako doba 0) to nie wiem czemu mnie orzeczyscilo. Po pierwszym porodzie nie pamiętam bo w szpitalu 10 dni byłam i nie pamiętam na którą dobę ale wiem że też miałam wtedy problem bo się bałam po cc mięśnie brzucha napinać
 
Kobietki co prawda ja raczej wrześniowa mamuska jestem ale z tym pytaniem muszę jednak do Was się odezwać, jako grupy większej liczebnie a tym samym bardziej "doświadczonej".
Jak to było u Was z wypróżnieniem po porodzie. Po jakim czasie udało się wam odwiedzić toaletę. U mnie mija 4 doba od porodu i nic, wczoraj wziełam nawet czopka glicerynowego i cisza.Co prawda mocno mnie fizjologiczna przeczysciło przy porodzie ale jednak to już 4 dzień i czopek nic nie zdziałał. Boję się co będzie później:/
A jak teraz w szpitalu pytałam położnej to powiedziała że to normalne bo po ciąży muszą jelita wrócić na swoje miejsce i zacząć pracować jak należy a po cc są dodatkowo podrażnione bo są przesuwane żeby dziecko wydostać.
 
A jak teraz w szpitalu pytałam położnej to powiedziała że to normalne bo po ciąży muszą jelita wrócić na swoje miejsce i zacząć pracować jak należy a po cc są dodatkowo podrażnione bo są przesuwane żeby dziecko wydostać.

U mnie pierwszy poród był cc i wtedy chyba koło 3 doby już byłam w łazience. Teraz naturalnie i cisza.
 
reklama
Do góry