reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ziolo ostrożenia inaczej zwane czarcie żebro ;) ma duzo zastosowan moja mloda po wykapaniu spala 4 godz /2godz/4.5godz ;) takze w nocy karmilam raz i nad ranem, pozniej po ok 10 ;) podam ci link Link do: Ta roslina zapewni Ci oczyszczenie z toksyn jakiego potrzebujesz to ziolo stosowaly nasze babcie na "zle uroki" ja je stosuje co jakis czas gdy np boli mnie glowa i mam w szafce ziolo i chce mi sie je robic ;) dziwne ze miesieczniak mial tyle tych farfocli.. :/
Hmmm ciekawe :) w zyciu o tym nie slyszalam. Widzę, ze masz duza wiedze na temat ziół :)
 
reklama
Dziewczyny ta linia na brzuchu ile czasu potrzebuje by zniknąć? To jest rodzaj przebarwienia czy może na tyle lekkie że peelingi z.czasem spowodują iż się zluszczy?
 
Tak dziś robię obiad ehhhhh... A stary robi gruntowne porządki i przemeblowanie.
IMG_20180908_160924.jpg
IMG_20180908_160820.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180908_160924.jpg
    IMG_20180908_160924.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 397
  • IMG_20180908_160820.jpg
    IMG_20180908_160820.jpg
    82 KB · Wyświetleń: 394
Ziolo ostrożenia inaczej zwane czarcie żebro ;) ma duzo zastosowan moja mloda po wykapaniu spala 4 godz /2godz/4.5godz ;) takze w nocy karmilam raz i nad ranem, pozniej po ok 10 ;) podam ci link Link do: Ta roslina zapewni Ci oczyszczenie z toksyn jakiego potrzebujesz to ziolo stosowaly nasze babcie na "zle uroki" ja je stosuje co jakis czas gdy np boli mnie glowa i mam w szafce ziolo i chce mi sie je robic ;) dziwne ze miesieczniak mial tyle tych farfocli.. :/
A skąd te farfocle się wydobywają
 
Dziewczyny młodemu łuszczy się skóra co jest normalne u niemowląt..Ale co mnie martwi to to ze łuszczy się przy oku na górnej i dolnej powiece. Brzuszek i stópki polozna kazała smarować kremem lipobasa i teraz skóra już wygląda super. Co mogę stosować na buźke okolice oczu?
 
reklama
Dziewczyny młodemu łuszczy się skóra co jest normalne u niemowląt..Ale co mnie martwi to to ze łuszczy się przy oku na górnej i dolnej powiece. Brzuszek i stópki polozna kazała smarować kremem lipobasa i teraz skóra już wygląda super. Co mogę stosować na buźke okolice oczu?
Ja kąpałam w emoliencie i potem kremem/emolientem smarowałam (miałam taki do twarzy i ciała)[emoji16]
 
Do góry