reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mój synek dwa tygodnie temu też już był bardzo nisko główką , że na usg nie dało się podejrzeć. Ale szyjkę miałam 3.20 to podejrzewam, że blisko terminu mogę rodzić. Gin nigdy nie powie , że na pewno urodzi się wcześniej bo to w każdej chwili może ulec zmianie. Trzeba czekać i już☺
Ja o tym wiem, dlatego się śmieje ;) Nigdy nic nie wiadomo :) a co do femibionu zamawiałam na allecco za 40zl.
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
U mnie dziś gorrrraco. Młody został w domku bo bardzo prosił że nie chce do przedszkola u tak mi się to szkoda zrobiło,że wakacji nie ma żadnych. Ja już wstawiłam dwie pralki, obmylam kaloryfery z kurzu, posprzątałem odkurzaczem i na mokro. Jestem mokra..... teraz muszę się zebrać i iść po mięso na obiad. Ciężki dzień się zapowiada. Ale wszystko mam zrobione. Wybiorę nasze pościele i założę już moje nowe, piękne przescieradlo brązowe na polog:D haha. Wstrzymuje się tylko z ubraniem łóżeczka dla młodej...

Co do witamin już Wam pisałam, brałam fembion, ale w Gemini znalazłam vitaminer prenatal, też są witaminy i dha, skład bardzo podobny, ale kosztują 20 zl:)
 
Cześć dziewczyny ;) Ja już po badaniach, za gbs płaciłam 40 zł ( z pochwy i odbytu). Ktg wyszło dobrze, tak mi powiedziała położna :) u mnie na razie pochmurno , ale ciepło..ciekawe czy zmieni się ta pogoda..
No to fajnie[emoji4] wychodzi co jakiś czas słońce znad tych chmur[emoji16] będzie pewnie kolejny dzień upał
 
Cześć dziewczynki. U mnie dziś ciężka noc. Lało strasznie pół nocy, a z deszczem przyszła taka duchota że mąż wiatrak ustawił koło mnie i włączył bo myślałam że się zaraz udusze dosłownie.
Jutro wizyta u mojego lekarza. Zobaczymy co powie.
U mnie było podobnie, nie dałam rady zasnąć w sypialni... spałam w salonie na sofie przy wiatraku, co chwile się budziłam, bo było mi nie wygodnie, to o 6 wrocilam do sypialni i teraz znow się roztapiam...
 
Stacjonarnie u nich w sumie przypadkiem się dowiedziałam że czasem mają takie promocje więc teraz raz na czas zaglądam sprawdzić po ile. Ale raz mój mąż kupił mi femibion2 za uwaga 80 zł :O wysłałam go on nieświadomy myślał że to normalna cena hahaha jak przyszedł to mówi że ciąża strasznie dużo kosztuje jak 80 zł płacę za witaminy.
W DE kosztuje okolo 20€, dlatego ja w miarę możliwości kupowałam w PL, bo za ta cene miałam dwa opakowania.
 
Luiza gratulacje [emoji846] śliczne dziewczynki [emoji7] jak na bliźniaki, to super wagę miały. Pięknie sobie dajesz radę z małymi brzdącami.

Katinails dobrze by było jeszcze jakiś czas w dwupaku pochodzić. Maja jeszcze trochę podrośnie [emoji5]

Zanka to dobrze, że skurcze się wyciszyły. Zawsze lepiej mieć ciążę donoszoną [emoji846]

Rzeczywiście u Was niezłe upały. U nas dziś 21 stopni.
 
reklama
Hej :)

Przegielam wczoraj z tym sparzataniem,w zasadzie z oknami.. mam zakwasy na brzuchu :eek: i wieczorem chodzic nie moglam,tak mnie rwal krzyz.. :sorry:
U mnie spokoj i cisza.. mala od czasu do czasu sie powierci.. jutro wizyta u ginka to zobaczymy.. nie wiem tylko czy mam dzis zadzwonic i powiedziec ze bede, czy jutro rano.. :sorry2: jutro bede miec 39+1 ;)
U mnie tez goraco i parno..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry