reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Luiza maluchy przeslodkie :):)

Chyba mnie coś ominęło przez dwa dni choć podczytuję Was każdego dnia.

U Was objaw za objawem a u mnie nic. Tylko twardnienie brzucha.
Zostało mi półtora tygodnia. Pewnie wszystko uderzy na raz jak co do czego przyjdzie.
Dziś wizyta i idę po wyniki krwi bo walczę z żelazem ciągle.
W kuj-pom upał okropny a ja gotuję się w bloku od południowej strony :/
Wy się też tak pocie? Jejku ja wieczorem prysznic, rano prysznic a czasem i bywa że w ciągu dnia jeszcze.
Miłego dnia Laski
 
Ja również mówię dzień dobry.
Pogoda pewnie da dziś popalić więc trzeba wymyślić jakiś sposób jak tu przetrwać:) jeszcze nie wiem jaki :)
Planuje dziś podjechać do rodzinnego po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do nauki. Chyba pisałam że wymyśliłam sobie szkole od października;) Jeszcze muszę do wplatomatu podejść A to znaczy że parę km muszę dziś przemierzyc.
@zanka200389 skoro taka decyzja lekarzy to chyba musisz się podporządkować i grzecznie jechać do domu. Ciekawe czy dotrwasz do tego 18tego skoro maluch przebąkuje że chce już na świat.
@klaudiaa975 dobrze że tak to postrzegacie i odnajdujecie plusy sytuacji. Jak tak się spogląda to jest jednak łatwiej.

To co, któraś dziś rodzi? Czy dalej czekamy na sierpień dziewuszki??
Ja mojego proszę od początku ciąży żeby się urodził 26.07 [emoji16] To mogłoby się dzisiaj przed północą rozpocząć [emoji16] Ale wątpie, bo nieusłuchany ten mój synuś, ale jak ma być inaczej jak i mama i tata tacy uparci [emoji16][emoji16][emoji16]
 
U mnie było podobnie, nie dałam rady zasnąć w sypialni... spałam w salonie na sofie przy wiatraku, co chwile się budziłam, bo było mi nie wygodnie, to o 6 wrocilam do sypialni i teraz znow się roztapiam...

Ja się zastanawiam co to będzie jak mała się pojawi bo będzie spała z nami a my teraz przy otwartym oknie i balkonie śpimy. Chyba się podusimy jak trzeba będzie to wszystko zamknąć.
 
Luiza maluchy przeslodkie :):)

Chyba mnie coś ominęło przez dwa dni choć podczytuję Was każdego dnia.

U Was objaw za objawem a u mnie nic. Tylko twardnienie brzucha.
Zostało mi półtora tygodnia. Pewnie wszystko uderzy na raz jak co do czego przyjdzie.
Dziś wizyta i idę po wyniki krwi bo walczę z żelazem ciągle.
W kuj-pom upał okropny a ja gotuję się w bloku od południowej strony :/
Wy się też tak pocie? Jejku ja wieczorem prysznic, rano prysznic a czasem i bywa że w ciągu dnia jeszcze.
Miłego dnia Laski
Az tak sie nie poce,chyba ze cos robie :p
 
Ja mojego proszę od początku ciąży żeby się urodził 26.07 [emoji16] To mogłoby się dzisiaj przed północą rozpocząć [emoji16] Ale wątpie, bo nieusłuchany ten mój synuś, ale jak ma być inaczej jak i mama i tata tacy uparci [emoji16][emoji16][emoji16]
Moja wymarzona data nr 1 minęła w czwartek. Wymarzona data nr 2 minęła wczoraj więc już nie mam próśb;) A co jutro u Ciebie ciekawego że akurat jutro wybrałaś?? :D
Ja chciałam w lipcu i w sumie dalej chce. Tylko u mojego w firmie natłok obowiązków. W sumie jakby teraz miał wziąć wolne to też słabo. Każda data więc dobra, ale chyba tylko dla mnie. Młody wyleźć nie chce A moja perswazja widać nie działa. Na siłę go wydobywać nie będę więc codzienne seksy czy inne cuda na kiju u mnie odpadają. Szkoda tylko bo miałam nadzieję na "małe dziecko" i tym samym poród bez nacinania A tu się okazuje że go hoduje i hoduje więc pewnie bez ciecia się nie obędzie:(
 
Ale marudzicie na temperaturę [emoji16] U mnie też upał i ma tak teraz być cały czas, ale mi to nie przeszkadza. W mieszkaniu mam spoko, a jak zrobi się za ciepło, to włączam wiatrak. Ale ja lubiłam zawsze upały, to może dlatego mi one nie przeszkadzają :)

Plany na dzisiaj to zmienić pościel, umyć podłogę i spacer do pracy do taty na kawkę :)
 
reklama
Ale marudzicie na temperaturę [emoji16] U mnie też upał i ma tak teraz być cały czas, ale mi to nie przeszkadza. W mieszkaniu mam spoko, a jak zrobi się za ciepło, to włączam wiatrak. Ale ja lubiłam zawsze upały, to może dlatego mi one nie przeszkadzają :)

Plany na dzisiaj to zmienić pościel, umyć podłogę i spacer do pracy do taty na kawkę :)
Haha ja się właśnie na spacer będę wybierać[emoji16]
 
Do góry