reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć dziewczynki. U mnie dziś ciężka noc. Lało strasznie pół nocy, a z deszczem przyszła taka duchota że mąż wiatrak ustawił koło mnie i włączył bo myślałam że się zaraz udusze dosłownie.
Jutro wizyta u mojego lekarza. Zobaczymy co powie.

Luiza obie panienki przesłodkie [emoji7]
 
reklama
A tak w ogóle dzień dobry w środę ☺
Ja odliczam byle do piątku bo mój wtedy zjeżdża na 2 miesięczny urlop okołoporodowy☺

Powiem Wam ile mój mąż w pracy się nałazi☺ włączył sobie w tel aplikację co mu mierzy km. Jak po pracy sprawdził wynik to aż sam się zdziwił że aż tyle wyszło ☺ 23 km w ciągu 10 godz☺
To nic dziwnego , że jak przyjedzie do domu to go nosi i cały czas musi coś robić albo w domu albo na podwórku. A jak rozmawiamy przez tel jak jest w pracy i pytam co robi to zawsze mówi , że spaceruje☺ fajne spacerki robi codziennie☺

@zanka200389 może lepiej , że się akcja nie rozkręciła , bo niby dzidzia już duża ale jednak chwilę jeszcze niech posiedzi w brzuszku bo byłby wcześniak. Byleby tylko jej to tętno nie podnosiło się tak. Jak Ty to będziesz kontrolować w domu? Będziesz chodzić codziennie na ktg?

Miłego dnia dziewczyny ☺
 
A tak w ogóle dzień dobry w środę [emoji5]
Ja odliczam byle do piątku bo mój wtedy zjeżdża na 2 miesięczny urlop okołoporodowy[emoji5]

Powiem Wam ile mój mąż w pracy się nałazi[emoji5] włączył sobie w tel aplikację co mu mierzy km. Jak po pracy sprawdził wynik to aż sam się zdziwił że aż tyle wyszło [emoji5] 23 km w ciągu 10 godz[emoji5]
To nic dziwnego , że jak przyjedzie do domu to go nosi i cały czas musi coś robić albo w domu albo na podwórku. A jak rozmawiamy przez tel jak jest w pracy i pytam co robi to zawsze mówi , że spaceruje[emoji5] fajne spacerki robi codziennie[emoji5]

@zanka200389 może lepiej , że się akcja nie rozkręciła , bo niby dzidzia już duża ale jednak chwilę jeszcze niech posiedzi w brzuszku bo byłby wcześniak. Byleby tylko jej to tętno nie podnosiło się tak. Jak Ty to będziesz kontrolować w domu? Będziesz chodzić codziennie na ktg?

Miłego dnia dziewczyny [emoji5]
Zobaczymy co przy wypisie powiedzą
 
@Bajunia ja najtaniej femibion2 kupiłam za 30 zł ale to była promocja w Ziko więc kupiłam 3 opakowania. Już mi się kończą zapasy i czekam kiedy znowu będzie po 30 bo oni co jakiś czas mają takie promocje.

U nas dzisiaj ma być 35 st ale deszcze od południa. Właśnie się pochmurzylo. Ja oczywiście się cieszę bo wczoraj jak było 35 i słońce to ledwo żyłam.

Ponoć wczoraj wysłali nam łóżeczko więc dzisiaj albo jutro powinno przyjść także wcześniej niż miało być. Oby tylko wszystko było z nim ok to zostanie do kupienia materac i chusta.
Strasznie się zbieram do kupienia chusty ale bardzo bym chciała motać od powiedzmy tygodnia po porodzie więc trzeba kupić bo inaczej z planów nici.
A kupujesz w stacjonarnej aptece czy przez internet? To bardzo fajna cena. 1zl dziennie wychodzi☺
 
Ja również mówię dzień dobry.
Pogoda pewnie da dziś popalić więc trzeba wymyślić jakiś sposób jak tu przetrwać:) jeszcze nie wiem jaki :)
Planuje dziś podjechać do rodzinnego po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do nauki. Chyba pisałam że wymyśliłam sobie szkole od października;) Jeszcze muszę do wplatomatu podejść A to znaczy że parę km muszę dziś przemierzyc.
@zanka200389 skoro taka decyzja lekarzy to chyba musisz się podporządkować i grzecznie jechać do domu. Ciekawe czy dotrwasz do tego 18tego skoro maluch przebąkuje że chce już na świat.
@klaudiaa975 dobrze że tak to postrzegacie i odnajdujecie plusy sytuacji. Jak tak się spogląda to jest jednak łatwiej.

To co, któraś dziś rodzi? Czy dalej czekamy na sierpień dziewuszki??
 
A kupujesz w stacjonarnej aptece czy przez internet? To bardzo fajna cena. 1zl dziennie wychodzi☺
Stacjonarnie u nich w sumie przypadkiem się dowiedziałam że czasem mają takie promocje więc teraz raz na czas zaglądam sprawdzić po ile. Ale raz mój mąż kupił mi femibion2 za uwaga 80 zł :O wysłałam go on nieświadomy myślał że to normalna cena hahaha jak przyszedł to mówi że ciąża strasznie dużo kosztuje jak 80 zł płacę za witaminy.
 
@Avalia wiesz wole w domu poczekać niż w szpitalu. Zobaczymy co 8.08 mój lekarz powie może wcale do 18.08 nie będziemy czekać
Napewno lepiej w domu niż w szpitalu. Zresztą może tak być że zaraz wszystko się na nowo rozkręci kto to wie.

Ja właśnie sobie uświadomiłam że 38 TC a ja nie byłam ani raz w szpitalu jupi:) po poprzedniej ciąży lezaco-szpitalnej to miła odmiana. Pewnie dlatego 5 lat czekaliśmy z decyzją o drugim dziecku że gdzieś we mnie ten strach siedział.
Bardzo się bałam tej ciąży że znowu będzie jak było ostatnio a tu taka niespodzianka. Natomiast poród wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję że ten też będę:)
 
reklama
Najważniejsze, że Mały zdrowo rośnie[emoji5]
A czemu miałabyś mieć cc?


Ja się często spotykam niestety z nieuprzejością ludzi w kolejce względem mojego stanu. Zazwyczaj to kasjerka mnie woła żebym podeszła bez kolejki. Wczoraj weszłam do apteki po femibion a tam czarno od ludzi. Do każdego okienka po 10 osób. Postałam z min z boku i nagle farmaceutka otwiera okienko specjalnie dla mnie i woła że proszę tę panią w ciąży. A tu dziadek z receptą nagle się wpieprza bo on już długo stoi. Dobrze , że go ustawiła , że on jej na ciężarną nie wygląda i wszyscy stoją i czekają nie tylko on. O Boziu..

A propo dziewczyny które biorą femibion 2, ile płacicie za opakowanie ? Ja najtaniej znalazłam za 39 zł i tak kupuje a w kwiatach polskich był za 48 zł bo pytałam w sobotę.


Klaudia nikt nie mówił że będzie lekko[emoji5]
Trzeba się cieszyć z tego co mamy. Najważniejsze żeby Malutka się zdrowa urodziła to wszystko inne samo się ułoży [emoji5]


Luiza gratuluję podwójnego szczęścia i podwójnej słodyczy w domu [emoji5] dziewczyny jak na bliźniaki to duże bardzo i super jest co dźwigać[emoji5]
A Ty jak się czujesz? Doszłaś już do siebie?


Mój synek dwa tygodnie temu też już był bardzo nisko główką , że na usg nie dało się podejrzeć. Ale szyjkę miałam 3.20 to podejrzewam, że blisko terminu mogę rodzić. Gin nigdy nie powie , że na pewno urodzi się wcześniej bo to w każdej chwili może ulec zmianie. Trzeba czekać i już[emoji5]
Ja kupuję w gemini.. Teraz jest po 44 zł. Czasem trafiał się w promocji [emoji4] Nie szukałam nigdzie w stacjonarnych ostatnio, bo na początku ciąży i tak był tam droższy [emoji4]
 
Do góry