reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A to co za przykry temat? Czy to tajemnica?
Z której częsci Wrocławia jesteś?

Ja dziś 4km zrobiłam, też lazłam jak sierota, chyba już ostatni raz tak się wyprawiłam daleko. Tez nie lubię kiecek i całe życie się przed nimi wzbraniam ale teraz już mój spocony tyłek przemówił i ma frustracja sięgnęła zenitu. Tak więc kupiłam bawełnianą sukienkę ciążową i chodzę tylko w niej. Nie wyobrażam sobie teraz na me dupsko założyć galoty. Tylko kuźwa pojawił się nowy problem, obtarte uda, normalnie już nie mogłam iśc tak bolało. Nie wiedziała ze chodzenie w sukienkach jest takie skomplikowane :p Ale czytałam że trzeba sobie mąką ziemniaczają podsypać więc jutro spróbuję, może ludzie nie będą się dziwnie gapić jak mi spomiędzy nóg będzie wypadać biały prosze :p hihi a zresztą, i tak się ciągle gapia jakby baby w ciązy nie widzieli.
Na mnie tez sie gapia.. nosz kurde.. jakby kobiety w ciazy nie widzieli.. moze chodze jak pingwin ale bez przesady.. :p ja lubie sukienki,nosilam je raczej dopasowane,a teraz.. nie wyobrazam sobie, nalozyc cos obcislego na siebie.. mam ta fioletowa zwiewna dluzsza i biala krotsza i w nich chodze.. we fioletowej wygladam jak buka z muminkow albo cygan obwozny ale co tam.. grunt ze wygodnie ;)
A na otarcia maczka ziemniaczana ;)
 
reklama
Boziu dziewczyny takie gorąco że czuje dopiero jakby się dzień zaczynal. Tak wiem...macie podobnie zapewne.
Tyle dobrego że ja sukienki zawsze lubiłam. Mam też parę spódnic i bluzki w które się mieszcze z bebzolem na spokojnie. Narzekam okrutnie ale i tak chyba wolę to niż ciążę zimą. Wymianę całej garderoby włącznie z kurtka i ciapcianie w kozakach po śniegu i lodzie. Jak bałwanek buli:)
Ja do szpitala chyba z 3 tetrowki wezmę może nawet 4 ale ja pewnie znów tam tydzień będę siedzieć więc biorę poprawkę czasową.
Zrobiłam ten syrop z dzikiego bzu-ewka dziękuję za pomysł i inspiracje. Pycha :) A jaka żem teraz z siebie dumna. Normalnie matka polka szamańska:D
 
Na mnie tez sie gapia.. nosz kurde.. jakby kobiety w ciazy nie widzieli.. moze chodze jak pingwin ale bez przesady.. :p ja lubie sukienki,nosilam je raczej dopasowane,a teraz.. nie wyobrazam sobie, nalozyc cos obcislego na siebie.. mam ta fioletowa zwiewna dluzsza i biala krotsza i w nich chodze.. we fioletowej wygladam jak buka z muminkow albo cygan obwozny ale co tam.. grunt ze wygodnie ;)
A na otarcia maczka ziemniaczana ;)
Masakra. Buka z Muminków. Postrach mego dzieciństwa :)
 
Ja czytałam właśnie że to nie zależy od wagi, że takie coś zdarza się też bardzo szczupłym paniom a niektórym plus size nie. To zależy od budowy ogólnie cała, czy jest ten "rowek" między nogami czy coś takiego ;) Jak mąka nie pomoże to wytnę z pończoch te pasy i będę je zakładać na uda ;) znalazłam też takie coś ale trochę szkoda mi kasy:
Link do: KOMPLET - Koronkowe opaski na uda PRZECIW OTARCIOM PLUS SIZE BESTSELLER
Fajne te opaski ale faktycznie cena niezbyt zachecajaca ;) mi sie tluszczyk styka na samej górze ud :D
 
Na mnie tez sie gapia.. nosz kurde.. jakby kobiety w ciazy nie widzieli.. moze chodze jak pingwin ale bez przesady.. :p ja lubie sukienki,nosilam je raczej dopasowane,a teraz.. nie wyobrazam sobie, nalozyc cos obcislego na siebie.. mam ta fioletowa zwiewna dluzsza i biala krotsza i w nich chodze.. we fioletowej wygladam jak buka z muminkow albo cygan obwozny ale co tam.. grunt ze wygodnie ;)
A na otarcia maczka ziemniaczana ;)
a spróbowałaś przymierzyc ciążową sukienkę taką przylegającą? Ja w tych szerokich wyglądam jak dzika locha normalnie, jakaś Halyna czy inna Grazyna :/ Normalna drama. A w takich dopasowanych zdecydowanie lepiej. Zresztą pokaże fotki niechlubne. Oto Maryna z młyna :D
33168514_1893569230704733_3310875973636849664_n.jpg
33200345_1893568764038113_2631627913681698816_n.jpg
 

Załączniki

  • 33168514_1893569230704733_3310875973636849664_n.jpg
    33168514_1893569230704733_3310875973636849664_n.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 365
  • 33200345_1893568764038113_2631627913681698816_n.jpg
    33200345_1893568764038113_2631627913681698816_n.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 362

Załączniki

  • IMAG5459_1.jpg
    IMAG5459_1.jpg
    347,3 KB · Wyświetleń: 77
  • IMAG5439_1.jpg
    IMAG5439_1.jpg
    869,4 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Powiem ci ze i w tych wyzej i tych obcislych wygladasz obłędnie ;) :p tzn ja mam obcisle sumienki, ale nie wyobrazam sobie teraz w nich chodzic :D za goraco po prostu ;) ja tak wygladam w obcislym Zobacz załącznik 861529 i jeszcze mam taka Zobacz załącznik 861530 a tej muminkowo-bukowej nie mam foto, ale wygodna jest :p jak worek po pyrach :D [emoji23]
Teraz wygoda najważniejsza, nie ma co się za bardzo stresować wyglądem. Czy tak czy siak czuję się jak kloc i prędko się to nie zmieni ;) myślę że w tych przylegających ale taki typowo ciążowych wyglądałabyś ekstra ;)
 
Do góry