reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A tak zanim pójdę na książkę :)
Co do stóp, które urosły w ciąży, czytałam, że mogą nie wrócić do poprzedniego rozmiaru. Ja po pierwszej ciąży weszłam w rozmiar 42, bo drugiej stopa zrobiła mi się tak szeroka, że praktycznie żaden damski bucik mi nie wjedzie, chyba że opitolę sobie najmniejszy palec :p
Nie mówię, że tak każda będzie miała, ale należy się z tym liczyć :)

Dobrej nocki Wam życzę :)
 
reklama
A tak zanim pójdę na książkę :)
Co do stóp, które urosły w ciąży, czytałam, że mogą nie wrócić do poprzedniego rozmiaru. Ja po pierwszej ciąży weszłam w rozmiar 42, bo drugiej stopa zrobiła mi się tak szeroka, że praktycznie żaden damski bucik mi nie wjedzie, chyba że opitolę sobie najmniejszy palec [emoji14]
Nie mówię, że tak każda będzie miała, ale należy się z tym liczyć :)

Dobrej nocki Wam życzę :)
Ja mam teraz też problem z butami chodź mam nadzieję że wrócę do stanu sprzed ciąży bo inaczej oszaleje . I to nie chodzi o rozmiar , 41 . Jestem przyzwyczajona tylko największy problem to taki że mam większe stopy od mojego męża :D i dlatego ja biedna mam kompleksy przez to i on też :D
 
Fajny ten lekarz u którego byłam.
Mówił, żeby popołudniami z 2,3 godziny leżeć bo jak my leżymy to dziecko wychodzi na spacer, jest dobrze dotlenione i dokarmione :) a jak duzo chodzimy i się meczymy to wcale nie jest dobrze. Tak fajnie opowiadal mogłabym go słuchać i słuchać:)
 
a spróbowałaś przymierzyc ciążową sukienkę taką przylegającą? Ja w tych szerokich wyglądam jak dzika locha normalnie, jakaś Halyna czy inna Grazyna :/ Normalna drama. A w takich dopasowanych zdecydowanie lepiej. Zresztą pokaże fotki niechlubne. Oto Maryna z młyna :D
Zobacz załącznik 861524 Zobacz załącznik 861525

Też nie są to takie typowo obcisłe przylegające sukienki. Luźny dół. Super są. Ja teraz obcisłą to mogę jedynie bluzkę założyć do spodni. W obcisłej kiecy czułabym się jak baleron☺
 
Co do leżenia i chodzenia i bujania maluszka.
Zastanawiam się jak to jest po porodzie czy tryb życia w ciąży przekłada się na tryb dziecka potem.
Dokładnie chodzi o to że jak kobiety całą ciążę leżą to dziecko nie jest bujane a spać musi , więc zasypia bez bujania i czy jak ono się urodzi to może będzie zasypiać sam , bez bujania tak jak w brzuszku ?
A jak ktoś dużo chodzi to dzidziuś bujany cały czas i czy po porodzie może będzie potrzebował tego bujania.. takie mam przemyślenia jak nie mogę spać :D
 
Co do leżenia i chodzenia i bujania maluszka.
Zastanawiam się jak to jest po porodzie czy tryb życia w ciąży przekłada się na tryb dziecka potem.
Dokładnie chodzi o to że jak kobiety całą ciążę leżą to dziecko nie jest bujane a spać musi , więc zasypia bez bujania i czy jak ono się urodzi to może będzie zasypiać sam , bez bujania tak jak w brzuszku ?
A jak ktoś dużo chodzi to dzidziuś bujany cały czas i czy po porodzie może będzie potrzebował tego bujania.. takie mam przemyślenia jak nie mogę spać :D

Ja myślę , że coś w tym jest. Mój mały fika najbardziej właśnie jak leżę lub siedzę. Jak chodzę to jest spokojny, pewnie śpi wtedy. ☺
 
Też mi się wydaje, że to nie zależy od wagi.. od zawsze mam z tym problem[emoji23] nie ważne czy jestem szczupła, czy jak "popuchnę"[emoji16] teraz jeszcze nie nam z tym problemu, bo chodzę wolno, jak orka[emoji85] Ale właśnie, jak chodziłam swoim tempem, czyli motorek w dupie, to zawsze miałam obtarcia[emoji23]
Ja tez mam obtarte uda i bolą,wczoraj pochodzilam w sukience i są skutki..A taki żar na polu...
 
reklama
To jeszcze moja aktualizacja ☺
29 tydz
20180524_092002.jpg

Skórę na brzuchu mam taką napiętą, że aż się świeci.
3 tyg temu synuś miał 980g. Ciekawe ile go przybywa. Wizyta 11.06☺
 

Załączniki

  • 20180524_092002.jpg
    20180524_092002.jpg
    615,6 KB · Wyświetleń: 379
Do góry