reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jezu ta aplikacja dziala teraz do dupy, dzisiaj posty ustawiają mi się w cały świat :/ najpierw są nowsze, później starsze i przeskakują kolejnością :/
 
reklama
Jezu ta aplikacja dziala teraz do dupy, dzisiaj posty ustawiają mi się w cały świat :/ najpierw są nowsze, później starsze i przeskakują kolejnością :/
No dzisiaj okropnie się pisze... Nie ogarniam i nawet nie wiem czy wszystkie posty wasze czytam :/ bo co wejdę to jakoś nowy post schowany nie wiadomo gdzie :/
 
A te majtki poporodowe, podkłada są konieczne w szpitalu?
Podkłady tak[emoji5] szpitale wymagają. A majtki, to już kto co soli. jedni mają siateczkowe, inni bawełniane
Jezu ta aplikacja dziala teraz do dupy, dzisiaj posty ustawiają mi się w cały świat :/ najpierw są nowsze, później starsze i przeskakują kolejnością :/
A widzisz.... Teraz się dopiero zorientowałam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja to wszystko ogarnę :-D Teraz mam na głowie buty, biustonosz, ozdobę do włosów i fryzurę próbną, etykietki do wódki, kwiaty i wstążki żeby samochód przystroić, garnitur dla mojego - byliśmy ostatnio oglądać ale żaden mi się nie podobał jak się okazuje ciężko dostać klasyczny garnitur bez żadnych czerwonych czy innych wstawek, moja suknia dopiero 4 maja, mam upatrzone 3 komplety biżuterii teraz tylko się zdecydować na jeden i zamówić, jeszcze jedno spotkanie z księdzem, 2 kołacze muszę zamówić do pracy, do 15 kwietnia mamy potwierdzenia dla gości więc po 15-stym spotkanie z menagerem lokalu, ciasta piecze babcia, zamówić wiązankę ślubną, a no i obrączki też już mamy także jest moc będzie co na palec włożyć :cool:
Jejuś ile rzeczy do ogarniecia :D a od kiedy data slubu ustalona? :D
 
A ja siedzę i czekam na swoją wizytę, miałam w weekend panienski kolezanki wyjazdowy i nie wyspalam sie w cale i nie mam kiedy tego odespać [emoji17] mam nadzieje ze jak usłyszę bicie serduszka to wszystko mi przejdzie i bede mogła dalej funkcjonować [emoji4]
 
To nieźle [emoji16] ja tak nie umiem, w sensie nie lubię być zobowiązana i uwiązana terminami do przodu. Nie wiem co mi wypadnie, nie wiem jak będzie finansowo, nie wiem czy dalej będę mieć ochotę na to coś [emoji16] w życiu bym nie czekała na termin u fryzjera albo manikiurzystki miesiąc [emoji16] teraz z drugiego "salonu" odpisali mi, że też nie mają wolnych terminów, kij im w oko [emoji16]

Coś ty[emoji16]ja muszę mieć wszystko ogarnięte i wpisanedo kalendarza[emoji16]w razie czego przekładam albo odwołuję[emoji16] człowiek notes jestem[emoji23]


Ja to wszystko ogarnę :-D Teraz mam na głowie buty, biustonosz, ozdobę do włosów i fryzurę próbną, etykietki do wódki, kwiaty i wstążki żeby samochód przystroić, garnitur dla mojego - byliśmy ostatnio oglądać ale żaden mi się nie podobał jak się okazuje ciężko dostać klasyczny garnitur bez żadnych czerwonych czy innych wstawek, moja suknia dopiero 4 maja, mam upatrzone 3 komplety biżuterii teraz tylko się zdecydować na jeden i zamówić, jeszcze jedno spotkanie z księdzem, 2 kołacze muszę zamówić do pracy, do 15 kwietnia mamy potwierdzenia dla gości więc po 15-stym spotkanie z menagerem lokalu, ciasta piecze babcia, zamówić wiązankę ślubną, a no i obrączki też już mamy także jest moc będzie co na palec włożyć :cool:
Jejku[emoji16] to wszystko było takie fajne [emoji16]ale potem już jest lepiej[emoji16]
A dużo gości macie?
 
reklama
Do góry