reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A mam pytanie, może któraś z was się orientuje. Kiedy powinny być wyprzedaże ubrań np w h&m takich kolekcji wiosennych, które pojawiły się w sklepach koło marca?
 
reklama
Ja to wszystko ogarnę :-D Teraz mam na głowie buty, biustonosz, ozdobę do włosów i fryzurę próbną, etykietki do wódki, kwiaty i wstążki żeby samochód przystroić, garnitur dla mojego - byliśmy ostatnio oglądać ale żaden mi się nie podobał jak się okazuje ciężko dostać klasyczny garnitur bez żadnych czerwonych czy innych wstawek, moja suknia dopiero 4 maja, mam upatrzone 3 komplety biżuterii teraz tylko się zdecydować na jeden i zamówić, jeszcze jedno spotkanie z księdzem, 2 kołacze muszę zamówić do pracy, do 15 kwietnia mamy potwierdzenia dla gości więc po 15-stym spotkanie z menagerem lokalu, ciasta piecze babcia, zamówić wiązankę ślubną, a no i obrączki też już mamy także jest moc będzie co na palec włożyć :cool:

O jak dobrze że ja już to szaleństwo mam za sobą. W tym roku mija nam kosa czyli 7 lat po ślubie a w sumie razem to 14 lat jesteśmy.
Mój mąż do ślubu miał smoking i muchę i wyglądał jak Bond James Bond. W każdym bądź razie bardzo elegancko i wyróżniał się wśród innych panów w garniturach. Widać było który to młody.
 
O jak dobrze że ja już to szaleństwo mam za sobą. W tym roku mija nam kosa czyli 7 lat po ślubie a w sumie razem to 14 lat jesteśmy.
Mój mąż do ślubu miał smoking i muchę i wyglądał jak Bond James Bond. W każdym bądź razie bardzo elegancko i wyróżniał się wśród innych panów w garniturach. Widać było który to młody.

Mój też na początku mi marudził że chce smoking tylko ja szczerze nie wiedziałam czy robi sobie ze mnie jaja czy na serio chce smoking. Ale doszłam do wniosku że kupimy zwykły klasyczny garnitur w kolorze granatowym-chabrowym i do tego dobiorę muchę. Taka decyzja ponieważ zwykły garnitur przyda się na na chrzciny czy inne okazje a teraz przeglądając strony internetowe sklepów widać że weszła moda na różne garniaki np w kratę - na wesele jako młody ok ale później na inną okazję nie jest zbyt elegancki. Poza tym niektóre ceny zwalają z nóg...tysiak za marynarkę i gacie to jak dla mnie za drogo.. przeznaczyliśmy taką kwotę na całość dla mojego. Też chciałabym mieć to za sobą :-D jakbym wcześniej wiedziała ile to nerwów i załatwiania jest to chyba bym zrezygnowała :-D Jeszcze jak mój zapytał księdza ile za udzielenie ślubu to oczywiście wymijająca odpowiedź "tyle na ile pan kocha narzeczoną" mój się śmiał później że da 50 groszy haha wredota :-D:-D
 
Ja tez jeszcze nie mam nic dla siebie :D zacznę zbierać w lipcu, jak coś się bedzie działo wczesniej to się kupi na gwałt i tyle. Łóżeczko tez zostawiam na lipiec żeby się nie kurzyło :)
 
Chciałam się na piątek/sobotę umówić na hybrydkę,a tu doopa, terminy na 5 maja
emoji16.png
niech się stukną w czoło :)
Laloonie na majówkę muszą mieś stajl :D

A ja się po majówce zamierzam spakować, a właściwie będę wiedziała co i jak po przyszłotygodniowej wizycie u gienia. Z bliźniakami to ja nie wiem czy nie będą chcieli mnie zamknąć, położyć albo co, to w razie wu trzeba mieć szmatki. Planuję spakować podstawowe rzeczy: pijamka, szampon, żel, szczotka do zębów, pasta, kubek dynamitu, majtki, kapcie i szlafrok (nie lubię tej części garderoby), szczota do włosów i chyba wsio.
 
reklama
Do góry