reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ooo bliźniaki się pojawiły! Fajnie :)
Osobiście bardzo chciałam żeby ciąża była pojedyncza bo to moja pierwsza i wiem, że z jednym będzie mi łatwiej ale ogólnie opcja - bliźnięta jest super!

W ogóle tyle nowych osób, super! Mam nadzieje że czujecie się OK dziewczyny :)

U mnie wciąż nie ma dolegliwości, bacho jest dla mnie łaskawe :p jedynie czuję, że macica rośnie i mam uczucie ciągnięcia w brzuchu. Poza tym - zero null :D Czekam na wizyte 12 lutego z USG prenatalnym i test PAPPa
A, no i smutno mi że muszę rezygnować ze spania na brzuchu ;)
 
reklama
Ooo bliźniaki się pojawiły! Fajnie :)
Osobiście bardzo chciałam żeby ciąża była pojedyncza bo to moja pierwsza i wiem, że z jednym będzie mi łatwiej ale ogólnie opcja - bliźnięta jest super!

W ogóle tyle nowych osób, super! Mam nadzieje że czujecie się OK dziewczyny :)

U mnie wciąż nie ma dolegliwości, bacho jest dla mnie łaskawe [emoji14] jedynie czuję, że macica rośnie i mam uczucie ciągnięcia w brzuchu. Poza tym - zero null :D Czekam na wizyte 12 lutego z USG prenatalnym i test PAPPa
A, no i smutno mi że muszę rezygnować ze spania na brzuchu ;)
Polecam polecam polecam poduszkę - rogala dla kobiet w ciąży <3 idealnie się sprawdza dla tych co już nie mogą spać na brzuchu :)

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam! Dołączę się i ja. Termin porodu mam na 4 sierpnia, z usg na 31 lipca, a generalnie noszę bliźnięta także wszystko się może zdarzyć :) Mam jeszcze dwoje dzieci, chłopcy lat 15 i 5, mam nadzieję, że teraz będzie chociaż jedna dziewczynka.

Luiza, ale fajnie, bliźnięta, ja też po cichu marzyłam o bliźniętach. Gratuluję!


[emoji66]
 
Ooo bliźniaki się pojawiły! Fajnie :)
Osobiście bardzo chciałam żeby ciąża była pojedyncza bo to moja pierwsza i wiem, że z jednym będzie mi łatwiej ale ogólnie opcja - bliźnięta jest super!

W ogóle tyle nowych osób, super! Mam nadzieje że czujecie się OK dziewczyny :)

U mnie wciąż nie ma dolegliwości, bacho jest dla mnie łaskawe :p jedynie czuję, że macica rośnie i mam uczucie ciągnięcia w brzuchu. Poza tym - zero null :D Czekam na wizyte 12 lutego z USG prenatalnym i test PAPPa
A, no i smutno mi że muszę rezygnować ze spania na brzuchu ;)

Megalija, rezygnujesz ze spania na brzuchu? Mi jeszcze zdarza się spać na brzuchu, a przynajmniej leżeć jakiś czas przed zaśnięciem. Nie jest mi niewygodnie, ale może to niebezpieczne dla dzieciątka?


[emoji66]
 
Luiza, ale fajnie, bliźnięta, ja też po cichu marzyłam o bliźniętach. Gratuluję!


[emoji66]
Dziękuję :) Na pierwszym usg zamiast dzień dobry powiedziałam kobiecie, że ma mi powiedzieć, że jest jedno i zdrowe (ach ta kobieca intuicja), no to ta potwierdziła, jeszcze mi wywróżyła ciążę o 2 tyg starszą niż mam, a ty razem wiem kiedy zaszłam :) Następnego dnia miałam usg genetyczne, bo z wróżb lekarki ginek na cito wystawił skierowanie (mam skończone 35 lat), a tam bomba! pani doktor mówi: "Ale ja tu widzę dwójkę a nie jedno..." Jeszcze dzień wcześniej żartowałam, że zrobię kawał mężusiowi i powiem, że bliźniaki. Żart stał się realem :)
 
Tak samo. Z tym, że u mnie było prawdopodobienstwo bliźniaków, na szczęście jest jeden maluch. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png

A u mnie były bliźniaki na samym początku. Jeden z nich się wchłonął na etapie widocznego pęcherzyka. Na pierwszym usg były 2 pęcherzyki. Pierwsza beta była bardzo wysoka, druga i trzecia też a potem nagle przyrost był za mały i ginekolożka dzwoniła do mnie, że coś nie tak... Ale miałam stres, umierałam z niepewności, już myślałam, że po wszystkim... Za kilka dni na usg i widać było 1 pęcherzyk. Ale trudno. Dobrze, że był choć ten jeden. Widocznie miał być tym razem jeden dzidziuś i bardzo się z tego cieszę, a tamten opuścił nas, zanim jeszcze mogłam go zobaczyć i może tak lepiej.


[emoji66]
 
Ostatnia edycja:
Widzę dziewczyny że wy już i ciuszkach, wózkach, ja chyba poczekam z tym tematem jeszcze sporo. Co prawda wózek mam jeszcze po córce...pewnie nie modny bo sprzed 5 lat ale szkoda mi kupować nowy jak gondole ledwo że 2 razy użyłam bo mieliśmy 2 wózki. Ciuszki też mam na strychu więc pewnie tylko fotelik i jakaś kołyskę będę musiała kupic. Tak czy siak dopiero gdzies w czerwcu będę się za wszystkim rozglądać.
 
Megalija, rezygnujesz ze spania na brzuchu? Mi jeszcze zdarza się spać na brzuchu, a przynajmniej leżeć jakiś czas przed zaśnięciem. Nie jest mi niewygodnie, ale może to niebezpieczne dla dzieciątka?


[emoji66]
Bez stresu :) poki brzuszek nie jest duzy to chyba nic maluchom nie mozemy zrobic. Rezygnuje zeby odzwyczaic sie za wczasu po prostu :) choc i tak nie wiem czy w nocy sie nie przestawiam na brzuch...
 
reklama
Witam! Dołączę się i ja. Termin porodu mam na 4 sierpnia, z usg na 31 lipca, a generalnie noszę bliźnięta także wszystko się może zdarzyć :) Mam jeszcze dwoje dzieci, chłopcy lat 15 i 5, mam nadzieję, że teraz będzie chociaż jedna dziewczynka.

Witaj :) Chyba pierwsze bliźniaki na forum :) super, gratuluję
 
Do góry