reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny dziękuję za slowa otuchy. Staram sie myśleć pozytywnie... Wierzę że wszystko dobrze się skończy i dzidziuś będzie zdrowy
 
reklama
Umowilam sie wczoraj juz na usg połówkowe na 20 marca, oczywiscie płatne 250 zł. Miala Pani w rejestracji uswiadomiła mnie, ze robia na NFZ, ale tylko po 35 roku zycia i w przypadku gdy cos wyglada podejrzanie.
 
Ja na razie smaruje sie oliwkami z Rossmanna te babydream niebieska dziecięca i fioletowa dla kobiet w ciąży- super skład - zero zbędnych sztucznych syfow cena też super a wchłania się szybciutko, nie zostawia tłustego filmu... Czy działa? Się okaże . Myślę jeszcze używac oleju kokosowego - uwielbiam :rolleyes:

Z poprzedniej ciąży mam dwa małe rozstępy po boku- szczerze to nawet je lubię bo są malutkie ledwo widoczne więc to taka moja pamiatka... A wtedy używałam oliwki z Johnso&Johnson tej zelowej- konsystencja mi się podobała. Ale teraz stwierdzam że ta firma za,,sztuczna"dla mnie :p
 
anulka1991 no właśnie też to widzę i nie chce żeby ktoś mnie źle zrozumiał ale żeby dołączyć do grupy zamkniętej należałoby troszkę pobyć z nami na otwartym po co robić w ogóle zamknięta grupę !?[emoji17] może niech dziewczyny się wypowiedzią!!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie wypowiedzialam i moim zdaniem nie wystarczy jedna wiadomosc napisac i juz potem tylko czytac i uwazac sie ze sie jest dołączona do grupy bo szkoda wtedy zakladac zamkniętej grupy a wtedy nie bedziemy czuc tej prywatnosci i swobody pisania
 
Laski, a smarujecie czyms brzuchy i piersi? Ja w pierwszej ciazy mustela- zero rozstepow, choc to pewnie genetyka raczej niz zasluga kremu. Teraz mi szkoda kaski, nie mam zeby tyle za krem wydac. Kupilam z Palmersa maslo dla babeczek ciezarnych. Baaardzo tluste. Spoko pachnie, zobaczymy. Srednio za to sie wchlania i pozostawia taki film na skorze. Ale jest b. wydajne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Palmers naprawdę ma w porządku skład i podobno działanie też,ja będę próbować bo ich balsamami jestem zachwycona. Poza tym oliwka dla mam z Rossmann i to tyle. Na resztę ciała będę stosować nadal moje naturalne balsamy, inaczej cenowo bym nie wyrobiła. [emoji14] Niby genetyka, ale zawsze warto mieć fajnie nawilżone ciało :D

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Umowilam sie wczoraj juz na usg połówkowe na 20 marca, oczywiscie płatne 250 zł. Miala Pani w rejestracji uswiadomiła mnie, ze robia na NFZ, ale tylko po 35 roku zycia i w przypadku gdy cos wyglada podejrzanie.
Tak jest, z tego powodu ja też płaciłam za prenatalne. Premia poszła w zapomnienie, ale to było najlepiej wydane 250 zł w moim życiu, podobnie jak złotówki wydane na mikroskop owulacyjny [emoji1]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja na razie smaruje sie oliwkami z Rossmanna te babydream niebieska dziecięca i fioletowa dla kobiet w ciąży- super skład - zero zbędnych sztucznych syfow cena też super a wchłania się szybciutko, nie zostawia tłustego filmu... Czy działa? Się okaże . Myślę jeszcze używac oleju kokosowego - uwielbiam :rolleyes:

Z poprzedniej ciąży mam dwa małe rozstępy po boku- szczerze to nawet je lubię bo są malutkie ledwo widoczne więc to taka moja pamiatka... A wtedy używałam oliwki z Johnso&Johnson tej zelowej- konsystencja mi się podobała. Ale teraz stwierdzam że ta firma za,,sztuczna"dla mnie :p
No właśnie olej kokosowy jest bardzo dobry podobno, ale ja mam takie głupie pytanie :p jaki to ma być olej? Gdzie go kupic, to olej spożywczy czy kosmetyczny! o_O naprawde nie wiem :rofl:
 
Ja przy dziewczynach (a mam 2)miałam lepszą cerę i mniej tyłam w ciąży,jak byłam w ciąży z synem to była masakra i cera fatalna i kilogramów bardzo dużo przybrałam a do tego jeszcze mdliło mnie strasznie szczególnie jak czułam jakieś smażone mięso i nie mogłam jeździć samochodem autobusem itp...
Ja tez bede miala prawdopodobnie chłopca i cere mam taka jak przed ciążą ale za to juz przytylam 5.5 kg :( no i tez nie moge czuc miesa ani jest i na samą myśl mnie mdli i tez nie moge podrozowac bardzo sie to niestety nasililo
 
reklama
Ja póki co wykańczam balsamy, które miałam przez zajściem w ciążę z Yves Roche z masłem schea i rozświetlający z Bielendy :d I liczę, że nic się nie wydarzy bo brzuszek póki co znikomy, ale jak się skończą to zamierzam kupić oliwki z babydream na noc i może jakiś krem na dzień, żeby nie wybrudzić ubrań przed pracą :O
 
Do góry