reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie tez tragedia z cera.. na twarzy..dekolcie i nawet minimalnie coś pod piersiami i na brzuchu wyskakuje.. może to od kremu przeciw rozstępom tez się robi.. ciekawe czy będzie dziewczynka czy chłopiec.. :)


Sent from my iPad using Forum BabyBoom
 
reklama
Prawie od poczatku jestem tutaj z Wami dziewczyny ale dopiero teraz odwazylam sie napisac. Termin wg ostatniego usg to 13 sierpnia. Kolejna wizyta juz jutro. Denerwuje sie bardzo bo jestem juz po dwoch poronieniach i kazda wizyta to dla mnie stres czy zobacze serduszko..
 
Martini31 chyba jesteś tu całkiem nowa. Widzę na profilu że napisałaś dopiero 1 posta - proszę pobadz tu z nami na otwartym żebyśmy wiedziały z kim piszemy a na pewno dołączysz do grupy zamkniętej;)





Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
anulka1991 no właśnie też to widzę i nie chce żeby ktoś mnie źle zrozumiał ale żeby dołączyć do grupy zamkniętej należałoby troszkę pobyć z nami na otwartym po co robić w ogóle zamknięta grupę !?[emoji17] może niech dziewczyny się wypowiedzią!!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy dziewczynach (a mam 2)miałam lepszą cerę i mniej tyłam w ciąży,jak byłam w ciąży z synem to była masakra i cera fatalna i kilogramów bardzo dużo przybrałam a do tego jeszcze mdliło mnie strasznie szczególnie jak czułam jakieś smażone mięso i nie mogłam jeździć samochodem autobusem itp...
 
Martini31, na Twoim profilu jest napisane kiedy dołączyłaś - 25.01 Więc chyba nie do końca jesteś z nami od początku [emoji6] Na pewno jak będziesz się udzielać tu na otwartym dołączysz do zamkniętego [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam cerę bardzo suchą, na szczęście nie mam zbytnio syfków i oby tak zostało :))
Dziewczyny piszecie tu o jedzeniach i aż mnie skręca, zjadłabym wszystko po kolei ale niestety zaczynam cos robić czuje te wszystkie zapachy i odechciewa mi sie wszystkiego [emoji31]


gannyx8dsoycbms0.png
 
reklama
Laski, a smarujecie czyms brzuchy i piersi? Ja w pierwszej ciazy mustela- zero rozstepow, choc to pewnie genetyka raczej niz zasluga kremu. Teraz mi szkoda kaski, nie mam zeby tyle za krem wydac. Kupilam z Palmersa maslo dla babeczek ciezarnych. Baaardzo tluste. Spoko pachnie, zobaczymy. Srednio za to sie wchlania i pozostawia taki film na skorze. Ale jest b. wydajne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry