reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A i mam pytanie do mam, które chodzą na NFZ czy wyniki dostajesz do ręki? Czy można je sobie chociaż skserowac? Bo ja dziś byłam na wizycie to tylko mi przepisał do karty, powiedział że wsio ok i tyle.
Z wrażenia oczywiście mi to wystarczyło ale teraz stwierdzam, że chciałabym się z nimi dokładniej zapoznać, czy jak pójdę to miudostępnia chociaż do zdjecia?
W poprzedniej ciąży badania były robione w szpitalu i samemu się chodziło po ich odbiór i nosiło na wizytę więc był czas przejrzeć. A teraz laboratorium mają przy gabinecie i nawet ich nie widziałam...
Wogole wizyta bez usg.. Poprzednie miałam na początku stycznia.. A prenatalne dopiero 8-mego lutego... Myślałam że zobaczę baby...
 
reklama
Dziewczyny olej kokosowy nierafinowany. Virgin jakis. Moja cora miala w tamtym roku stwierdzone AZS - nigdy jej nawet pol gramem sterydu nie posmarowalam. Tylko olej kokosowy do mycia, do smarowania ciala- taki najwyzszej jakosci. Plus restrykcyjna dieta oczyszczajaca i tabletki ziolowe oczyszczajace z pasozytow, do dzis nic nie wyszlo. 3 dermatologow stwierdzilo, ze tylko masc sterydowa pomoze - tak byla wysypana. Wiec podpisuje sie : olej kokosowy dobry na wszystko;) jak skoncze palmersa zakupie jakis dobrej jakosci;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja na razie smaruje sie oliwkami z Rossmanna te babydream niebieska dziecięca i fioletowa dla kobiet w ciąży- super skład - zero zbędnych sztucznych syfow cena też super a wchłania się szybciutko, nie zostawia tłustego filmu... Czy działa? Się okaże . Myślę jeszcze używac oleju kokosowego - uwielbiam :rolleyes:

Z poprzedniej ciąży mam dwa małe rozstępy po boku- szczerze to nawet je lubię bo są malutkie ledwo widoczne więc to taka moja pamiatka... A wtedy używałam oliwki z Johnso&Johnson tej zelowej- konsystencja mi się podobała. Ale teraz stwierdzam że ta firma za,,sztuczna"dla mnie :p
A ten olej kokosowy to taki zwykly spozywczy czy kosmetyk? :)
 
U mnie tez tragedia z cera.. na twarzy..dekolcie i nawet minimalnie coś pod piersiami i na brzuchu wyskakuje.. może to od kremu przeciw rozstępom tez się robi.. ciekawe czy będzie dziewczynka czy chłopiec.. :)


Sent from my iPad using Forum BabyBoom
Też mi się tak robi na brzuchu albo na bokach czasem ale ja kremu nie używam narazie żadnego :-/
 
Palmers naprawdę ma w porządku skład i podobno działanie też,ja będę próbować bo ich balsamami jestem zachwycona. Poza tym oliwka dla mam z Rossmann i to tyle. Na resztę ciała będę stosować nadal moje naturalne balsamy, inaczej cenowo bym nie wyrobiła. [emoji14] Niby genetyka, ale zawsze warto mieć fajnie nawilżone ciało :D

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Tez obecnie używam Palmersa :) w poprzedniej ciazy olejek z Rossmann'a :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dużo dziś napisałyście [emoji51]

Ja mam teraz przygotowania do urodzin córki i czasu mało. Imprezka w sobotę [emoji1]

Ja jestem na grupie styczniowych mam 2013 przeniesioną na FB i niestety tam już praktycznie nikt nie pisze. Za to z mamami 2016 piszemy na bb bardzo aktywnie [emoji5]️ Chomiczek mnie też dodaj [emoji4]

Olej kokosowy nierafinowany się kupuje [emoji5]️

Gratulacje wizyt [emoji39]fajnie zobaczyć swoje maleństwo. Ja jeszcze do 5 muszę czekać, by zobaczyć, czy ktoś tam mieszka.

Ja wyglądam średnio [emoji57] cera średnia. Siły brak a dwójka dzieci chyba nigdy się nie męczy.

Bawiłam się w planowaniu płci ostatnio i nawet mi się udało [emoji39] bardzo dużo czynników ma na to wpływ. A i tak nie ma się 100 % pewności.

Mimo wczesnego tc ja wiem, że czasami czuję ruchy. Nie jest to bardzo częste. Częstsze już jest bulgotanie w brzuchu [emoji28]

Nie jestem szczęściarą jeśli chodzi o rozstępy [emoji19] ostatnio babydream używałam. 3 razy dziennie się smarowałam. Mimo to wyszło 10 kolejnych [emoji30]
 
anulka1991 no właśnie też to widzę i nie chce żeby ktoś mnie źle zrozumiał ale żeby dołączyć do grupy zamkniętej należałoby troszkę pobyć z nami na otwartym po co robić w ogóle zamknięta grupę !?[emoji17] może niech dziewczyny się wypowiedzią!!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No masz rację, dziewczyny muszą najpierw popisać trochę coś o sobie na otwartym żeby je trochę poznać a potem je dodać do wątku zamkniętego. My się już trochę znamy więc wiadomo... te które są na tej liście która wcześniej wstawilas Oczywiście bez urazy do nikogo. Założymy zamknięty a dziewczyny nowe które będę aktywne i dadzą się choć trochę poznać w każdej chwili później można dodać do grupy zamkniętej.
 
reklama
Laski, a smarujecie czyms brzuchy i piersi? Ja w pierwszej ciazy mustela- zero rozstepow, choc to pewnie genetyka raczej niz zasluga kremu. Teraz mi szkoda kaski, nie mam zeby tyle za krem wydac. Kupilam z Palmersa maslo dla babeczek ciezarnych. Baaardzo tluste. Spoko pachnie, zobaczymy. Srednio za to sie wchlania i pozostawia taki film na skorze. Ale jest b. wydajne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W poprzedniej ciąży używałam zwykłych balsamów nawilżających ziaja zazwyczaj, takie tanie raczej i nic mi nie wyskoczyło rozstępy. Najważniejsze aby nawilżac. Jak mają się zrobić to i tak się zrobią czy to będziemy się smarować balsamem za 10 zł czy reklamowanym za 60 zł.ale wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat
 
Do góry