reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi moje dziecko zabiera urodę, wyglądam fatalnie [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Madziula27 ja nawet dwa razy wystąpiłam na Twojej liście :) jest więc nas 39. Dziewczyny znowu wróciły mdłości wieczorne. Jakoś tydzień było już ok. Teraz znowu wieczorami rwie mnie na wymioty :( jutro wyjeżdżamy na tydzień, oczywiście pojedzie se mną moja "przyjaciółka miska" W sytuacjach gdy kabelek jest zajęty jest mi bardzo potrzebna. Ojjjjj myślałam już ze będzie dobrze...
 
Yin-yang już dodałam kotek mnie powalił [emoji6]

Oliwiapatrycja, też jestem strasznie rozkojarzona i takie głupstwa robię że sama się dziwię jak ja to robię [emoji6]

Polka33, ja rano myślałam że mi przeszło tymczasem teraz ledwo żyje i nie mogę się doczekać aż położę się spać [emoji17]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam listę jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i dajcie znać to dodam. Dzisiaj wieczorem chce wyslac listę do admina [emoji4]

1.Late92
2.NowaNatka
3.Maljan
4.Estaa
5.wiola1994
6.ninex
7.chomiczka007
8.Thisjuss
9.Madziula 27
10.monika121326
11.megalija
12.Wiola1985
13.Colorado1989
14.swing88
15.pralinka92
16.zanka200389
17.czarna_jagoda
18.anulka1991
19.sorenlorenson
20.KatiNails
21.Aegi
22.Margeritka8
23.Ankan
24.polka33
25.Maria.sm
26.Gola84
27.asia0509
28.karorek
29.ciichosza
30.mamaleosia
31.justyna919
32.AnMaDo
33.elisse
34.Moni91
34.GorzkaPomarancza? - udziela się?
35.jadziaaa - udziela się?
36.oliwiapatrycja
37.wrześniowa?
38.polka33
39.Mamadrugiraz
40.MalinaMalina

Kto jeszcze ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Poproszę o dodanie do grupy:)
 
Nawiązując do cery to moja też niestety pogorszyła się strasznie co chwilę nowe pryszcze, przesuszone miejsca, a nigdy nie miałam problemów z cera. Mówią że kobieta w ciąży pieknieje, ale chyba mnie to nie dotyczy niestety. Mdłości już mniejsze zdecydowanie, czekam z niecierpliwością na usg genetyczne. A to jeszcze ponad tydzień. Martwię się bardzo, choć staram się myśleć pozytywnie. Wszyscy mówią że schizuje, ale to nie takie proste nie martwić się. W dwóch poprzednich ciazach jakoś bardziej na luzie do wszystkiego podchodzilam, ale w międzyczasie tyle poronien było w moim otoczeniu że teraz mam inną świadomość, no i czasy trochę się zmieniły przez te 12lat.Nawet nie wiedziałam że będę to tak wszystko przeżywać. No cóż byle do 3.02 jakoś wytrwać a potem zobaczymy co będzie dalej.
 
Dziś miałam wizytę u ginekologa i mam stan zapalny dróg moczowych. Kiedyś ktoś pisał co z naturalnych sposobów stosuje ale nie sposób teraz tego odkopać... wiem że żurawina w różnych postaciach...
 
reklama
Do góry