reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja kupuje na przyklad taki. Ważne żeby był tłoczony na zimno bo tylko taki ma zapach i wszystkie wartości odżywcze. Kupuje w
_20180125_205504.JPG
zielarskim. Ten jest mały 180g za 12,80- duży bardziej się opłaca A ten zapach... Mówię wam...
 

Załączniki

  • _20180125_205504.JPG
    _20180125_205504.JPG
    990,6 KB · Wyświetleń: 360
A i mam pytanie do mam, które chodzą na NFZ czy wyniki dostajesz do ręki? Czy można je sobie chociaż skserowac? Bo ja dziś byłam na wizycie to tylko mi przepisał do karty, powiedział że wsio ok i tyle.
Z wrażenia oczywiście mi to wystarczyło ale teraz stwierdzam, że chciałabym się z nimi dokładniej zapoznać, czy jak pójdę to miudostępnia chociaż do zdjecia?
W poprzedniej ciąży badania były robione w szpitalu i samemu się chodziło po ich odbiór i nosiło na wizytę więc był czas przejrzeć. A teraz laboratorium mają przy gabinecie i nawet ich nie widziałam...
Wogole wizyta bez usg.. Poprzednie miałam na początku stycznia.. A prenatalne dopiero 8-mego lutego... Myślałam że zobaczę baby...
Ja chodzę na NFZ i jak robie morfologię itp to te wyniki odrazu są u lekarza jak idę na wizytę. Wpisuje wszystko do karty a potem ja mam te wyniki juz dla siebie żeby mieć ze wszystkimi wynikami, usg itp w teczce
 
Ja kupuje na przyklad taki. Ważne żeby był tłoczony na zimno bo tylko taki ma zapach i wszystkie wartości odżywcze. Kupuje w Zobacz załącznik 836824 zielarskim. Ten jest mały 180g za 12,80- duży bardziej się opłaca A ten zapach... Mówię wam...
Ten olej to taki co można też go jeść w sensie używać do smażenia itp?
Tez jestem w tym ciemna bo jeszcze nie używałam :-D
 
W pierwszej ciąży smarowałam brzuch mustelą - ani jednego rozstepu, w drugiej trochę taniej bo oliwą babydream - również zero rozstępów. Teraz kupiłam też w rossmannie ale oliwkę tołpa bo miała najmniej intensywny zapach. Myślę, że dużo to genetyka. Moja mama i siostra również nie miały rozstępów.
 
Zekomo jest bardzo zdrowy do smażenia bo ma wyższa temperaturę kopcenia- mi zdążyło się na nim robić naleśniki- super nakładasz jak taki smalec troszkę w moment się roztapiaja nic nie śmierdzi tylko pachnie a naleśniki mają posmak kokosowego mleczka
 
Ja cery nie mam takiej najgorszej z młodym w ciazy miałam gorsza co ja pisze miałam okropna.... Co do smarowania na roztepy to myślę że można smarowac w dzień i w nocy a jak ktoś ma uwarunkowanie genetyczne to nic nie daje. Ja będąc z młodym w ciazy jestem niestety pocięta roztepami a smarowalam się systematycznie. [emoji46]
 
Zekomo jest bardzo zdrowy do smażenia bo ma wyższa temperaturę kopcenia- mi zdążyło się na nim robić naleśniki- super nakładasz jak taki smalec troszkę w moment się roztapiaja nic nie śmierdzi tylko pachnie a naleśniki mają posmak kokosowego mleczka

Moja mama jakiś czas temu właśnie też robiła naleśniki na kokosowym i naprawdę lepiej smakują takie jakby delikatniejsze się wydają. I to tyle ile miałam styczność z olejem kokosowym :p
Chyba muszą i ja też kupić jak taki dobry ;-)
 
reklama
A tak to używam jako balsam do ciała, na noc na twarz i jako odżywka do włosów ale to zadziej bo tu wolę z pestek moreli albo lniany lepiej na moje włosy dzialaja
 
Do góry