reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie.... czy wy depilujecie się depilatorem w ciazy? Ja przez kilka lat używałam właśnie depilatora a teraz boje się go używać i w grę wchodzi golarka ale mam już dość...
Możesz korzystać. Ale w ciąży rośnie wrażliwość skóry i depilacje mogą okazać się bardziej bolesne.
W ciąży jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne na pewno odpadaja fale radiowe, fale ultradźwiękowe, kwasy, laser.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
cichosza To nie tak ze pół roku dostajesz 100% a potem koniec. Wybierasz sama czy chcesz przez 6 miesięcy otrzymywać 100%, wtedy przez kolejne 6 miesięcy dostajesz 60%. Masz też opcję przez całe 12 miesięcy dostawać 80%. Uważam ze to całkiem spoko, porównując też do innych krajów. Ja nie jestem zwolenniczką tzw. "rozdawnictwa". Do tego 500 plus i jest dobra kwota.
 
Owocowo sie zrobilo :) czesc @GorzkaPomarańcza i @MalinaMalina! Fajnie ze piszecie. Jak Wam uplywa czas w ciazy poki co? Jak samopoczucie?

@zanka200389 - czemu boisz sie depilatora? Jak korzystalas od dawna to nie ma problemu. W ciazy mozesz kontynuowac depilacje swoja ulubiona metoda. Nie jest wskazane wprowadzac nowa. Depilator dziecku nie zaszkodzi :) jesli natomiast bol bylby duzy to moze faktycznie warto pomyslec o zmianie zeby sie nie meczyc. Ja wczoraj pyknelam cale nogi woskiem I bolalo nawet mniej niz dawniej choc wloski mialam juz dosc nieprzyzwoicie okazale :p
 
reklama
Do góry