reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Słuchajcie dziewczyny wczoraj zapomniałam napisać ale na wizycie okazało się że mam stan zapalny i lekarz przepisał mi globulki i teraz się zastanawiam czy ich używanie nie będzie miało wpływu na wyniki moczu? Jak myślicie?
Z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać lekarza wczoraj :(

Mi się wydaje że nie powinny mieć wpływu na wyniki. Ja w poprzedniej ciąży bardzo często miałam problem z uplawami prawie przez całą ciążę i często brałam globulki. Jak musiałam zrobić badanie moczu to dzień wcześniej nie wkładałam juz wtedy globulki, żeby rano nic nie wypłynęło razem z moczem
 
Dzień dobry,

Mnie rozlozylo przeziębienie wiec się wygrzewam w domu.

Jutro wizyta i juz się nie mogę doczekać [emoji5]

Co do zabierania męża to ze mna był ze razy w pierwszej ciąży na takich zwykłych wizytach (z racji ze chodziłam w pracy to.nie zawsze mógł się wyrwać) i na wszystkich tych prenatalnych.
 
To ja jestem kilka dni do przodu jak Ty i mi też mdłości powrócily jak były na początku najgorzej na noc.. Znów wogole nie mam apetytu, jak otworze lodówkę to zaraz mnie mdli. Juz chyba 3 dzień tak mam

@oliwiapatrycja,
@sorenlorenson,
U mnie już 10 tydzień, a właśnie wczoraj miałam takie mdłości po zjedzeniu lazanii w restauracji, że musiałam tam wymiotować. Dobrze, że w toalecie byłam sama... Też mam odruch wymiotny na widok jedzenia, na które nie mam ochoty i jest ciężko z jedzeniem i piciem. Woda mi przestała smakować, a przecież teraz trzeba jej więcej pić.
Przy myciu zębów jest taki teatr, że muszę kilka razy robić przerwę, żeby nie zwymiotować.

@Estaa- śliczny mały człowiek, niesamowite!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja jestem kilka dni do przodu jak Ty i mi też mdłości powrócily jak były na początku najgorzej na noc.. Znów wogole nie mam apetytu, jak otworze lodówkę to zaraz mnie mdli. Juz chyba 3 dzień tak mam
Tyle że ja mdłości nie miałam może kilka razy w nocy :( właśnie zjadłam suchą kajzerkę z jogurtem i o niebo lepiej jest ale to jeszcze nie jest dobre samopoczucie
 
Mi się wydaje że nie powinny mieć wpływu na wyniki. Ja w poprzedniej ciąży bardzo często miałam problem z uplawami prawie przez całą ciążę i często brałam globulki. Jak musiałam zrobić badanie moczu to dzień wcześniej nie wkładałam juz wtedy globulki, żeby rano nic nie wypłynęło razem z moczem

Właśnie też tak chciałam zrobić że dzień wcześniej sobie już nie włożę i chyba to powinno być okej :) tym bardziej ze w ulotce jest napisane że nie przenika przez błony śluzowe itp wiec chyba powinno być okej :)
 
Estaa śliczny maluszek [emoji5]️

Mam nadzieję, że nudności szybko Wam miną

Powodzenia na wizytach jutro [emoji4]

Ja też na USG z mężem wchodziłam. Nawet córka oglądała [emoji1] tylko na samo badanie wychodzili.
 
reklama
Do góry