reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A u kogo robisz?Ja polowkowe zawsze Szajner.

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
W ciąży z synem czyli 4 lata temu miałam połówkowe za 100 zł u swojego ginekologa , gdzie normalnie u nas w Rzeszowie ceny 250-300 zł wtedy były. Teraz bierze z tego co wiem 150 zł . Więc nadal dużo mniej niż inni. Ale tak od swoich pacjentek bierze, nie wiem jak od innych. I w ciąży z Aleksem dwa razy właśnie robiłam.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
W ciąży z synem czyli 4 lata temu miałam połówkowe za 100 zł u swojego ginekologa , gdzie normalnie u nas w Rzeszowie ceny 250-300 zł wtedy były. Teraz bierze z tego co wiem 150 zł . Więc nadal dużo mniej niż inni. Ale tak od swoich pacjentek bierze, nie wiem jak od innych. I w ciąży z Aleksem dwa razy właśnie robiłam.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
To naprawdę super cenę za usg masz:-)
 
Dziewczyny jestem po wizycie, u dzidzi wszystko dobrze, ma niespelna 3cm i bardzo wariuje w brzuszki. Macha nóżkami i rączkami ciągle. Super to wyglądało az sie wzruszylam. Niestety ta moja tarczyca do dupy, lekarz wyslal mnie do endokrynologa po Euthurox. Myslalan ze 3,34 to norma ale podobno teraz normy sie zmienily i musze brać leki. No ale trudno, byle po ciąży wszystko wrocilo do normy. Pokazuje zdjecie mojej szalonej kluseczki

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też dostałam dziś euthyrox...
 
Dziewczyny czy Wy też macie widoczne brzuszki? W pierwszej ciąży do 4 miesiąca nic a tu praktycznie od początku balon [emoji1]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja juz w swoje jeansy się nie dopinam... a dzisiaj miałam ubrane spodnie z dosyć elastycznego materiału i mi guzik w nich poszedł :D
 
W ciąży z synem czyli 4 lata temu miałam połówkowe za 100 zł u swojego ginekologa , gdzie normalnie u nas w Rzeszowie ceny 250-300 zł wtedy były. Teraz bierze z tego co wiem 150 zł . Więc nadal dużo mniej niż inni. Ale tak od swoich pacjentek bierze, nie wiem jak od innych. I w ciąży z Aleksem dwa razy właśnie robiłam.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No ja na szczescie na nfz bede miec u niego,slyszalam wlasnie o tych cenach.Ty masz dobra stawke.

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej, któraś z was pytała we wcześniejszych komentarzach, czy kąpiemy się w wannie. Ja od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży i wyczytałam, że kąpiele w bardzo ciepłej wodzie są niewskazane, używam tylko prysznica. A kąpiele robiłam i tak tylko raz na tydzień, więc mi ich nie brakuje. Ale myślę, że chodzi tu faktycznie o długie, gorące kąpiele relaksujące i żeby nie przesadzić. Przecież umyć się jakoś trzeba, a czasami w domu jest tylko wanna i nie ma prysznica. Jak myślicie?


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
To mi się dziś wymarzyło na kolacje ;-) niezbyt zdrowo, ale zachcianka to zachcianka ;-)
1515610082-c3f08fd38fc46786-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, któraś z was pytała we wcześniejszych komentarzach, czy kąpiemy się w wannie. Ja od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży i wyczytałam, że kąpiele w bardzo ciepłej wodzie są niewskazane, używam tylko prysznica. A kąpiele robiłam i tak tylko raz na tydzień, więc mi ich nie brakuje. Ale myślę, że chodzi tu faktycznie o długie, gorące kąpiele relaksujące i żeby nie przesadzić. Przecież umyć się jakoś trzeba, a czasami w domu jest tylko wanna i nie ma prysznica. Jak myślicie?


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
Jak byłam w pierwszej ciąży to mieliśmy tylko prysznic ale czasem tak bolał mnie kręgosłup że ustawialam wodę na bardzo ciepłą. Teraz mamy wannę, lubię czasem sobie polezec i mimo, że jestem z tych co kapia się we wrzątku, to jednak używam dużo chłodniejszej wody w ciąży, bo się boję. Myślę, że jeśli zachowa się umiar, to i polezec trochę można ;)

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry