reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny jestem po wizycie, u dzidzi wszystko dobrze, ma niespelna 3cm i bardzo wariuje w brzuszki. Macha nóżkami i rączkami ciągle. Super to wyglądało az sie wzruszylam. Niestety ta moja tarczyca do dupy, lekarz wyslal mnie do endokrynologa po Euthurox. Myslalan ze 3,34 to norma ale podobno teraz normy sie zmienily i musze brać leki. No ale trudno, byle po ciąży wszystko wrocilo do normy. Pokazuje zdjecie mojej szalonej kluseczki

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 26828492_1725662860828705_469210020_o.jpg
    26828492_1725662860828705_469210020_o.jpg
    106 KB · Wyświetleń: 94
reklama
To lekarza do którego chodzisz nie dał Ci żadnego skierowania na usg? Ja o nic nigdy nie pytałam bo to lekarz bo obowiązek dawać skierowania i instruowac jakie badania należy wykonać
Miałam wizytę 4.01 i dostałam skierowanie na kilka badań jakie się wykonuje tam mocz, cukier itp. Skierowanie na grupę krwi da mi na następnej wizycie to już mówiła od razu. O prenatalnych nic nie rozmawiałyśmy. A boję się, że przy następnej wizycie będzie już na nie za późno bo wizytę mam na 1.02... obecnie mam 10 tydzień ciąży.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja mam 5.02 a teraz mam 9tc wiec będzie Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale masz wizytę u ginekologa czy badanie prenatalne? Biorąc poprawkę na kolejki naprawdę mogę się nie załapać. Chyba, że znów o czymś nie wiem lub coś źle liczę. Jednak forum jest niezastąpione. [emoji173]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Super, że wszystkie wizyty udane [emoji5]️

Tina w Irlandii nie robi się standardowo badań prenatalnych. Na prawdę w Polsce są refundowane USG prenatalne? Mi ginekolog mówił, że dopiero po 35 roku życia lub w przypadku wad genetycznych w rodzinie.

Chomiczka będziesz brać i się wszy unormuje

U mnie też już brzuszek widać. W kolejnych ciążach zawsze szybciej wychodzi [emoji4]
 
Hello, ale produkcja od wczoraj [emoji4]

Maria.sm - ja kupuje suszone owoce ekologiczne kolorem i smakiem nie przypominają tych moreli z supermarketów z siarczanem chociaż ostatnio mąż kupił jedno opakowanie marki Helios i bardziej mi smakowały ( sa supelnie mniej slodkie niż te naturalnie suszone morele na słońcu [emoji6] Ja się normalnie taplam w wannie ale nie w jakieś super gorącej wodzie takiej jak lubie [emoji6]

Megalija- zawsze przed badaniem moczu weź prysznic i osusz się ręcznikiem papierowym unikniesz zanieczyszczenia moczu [emoji6]

Late92, też mogę spać po 12 godz i w ciągu dnia mogę mieć drzemkę i uwaga nie muszę wstawać w nocy do dziecka [emoji6]

Estaa, będzie dobrze daj znać po wizycie [emoji6]

Aegi jak po wizycie ?



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam wizytę 4.01 i dostałam skierowanie na kilka badań jakie się wykonuje tam mocz, cukier itp. Skierowanie na grupę krwi da mi na następnej wizycie to już mówiła od razu. O prenatalnych nic nie rozmawiałyśmy. A boję się, że przy następnej wizycie będzie już na nie za późno bo wizytę mam na 1.02... obecnie mam 10 tydzień ciąży.

f2w3flw1cbdbspns.png
O kurcze to rzeczywiście może być za późno albo jak na styk, jak wizyta dopiero w lutym. To może lepiej idź do tego lekarza w najbliższym czasie i zapytaj czemu nie dał żadnego skierowania na usg które wykonuje się między 11 a 13.6 tygodniem:-) to jest na NFZ wiec to nie problem no chyba ze juz są zajęte terminy to wtedy prywatnie :-)
 
Super, że wszystkie wizyty udane [emoji5]️

Tina w Irlandii nie robi się standardowo badań prenatalnych. Na prawdę w Polsce są refundowane USG prenatalne? Mi ginekolog mówił, że dopiero po 35 roku życia lub w przypadku wad genetycznych w rodzinie.

Chomiczka będziesz brać i się wszy unormuje

U mnie też już brzuszek widać. W kolejnych ciążach zawsze szybciej wychodzi [emoji4]
Ja miałam za darmo wszystkie usg na NFZ wcześniej w ciąży mając 22 lata i teraz w wieku 25 lat :-)a żadnych wad w rodzinie nie ma itp
 
reklama
Ja mam pierwsza wizytę 5.02 i badanie prenatalne do tego test Pappa . Tutaj w uk są tylko dwa usg w 12 i 20 tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry