reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Madziula 27 - właśnie chciałam się umyć przed sikaniem do kubeczka ale... zaspałam :D Musiałam się sprężać żeby zdążyć pójść na badania i w pracy być na czas. Za to dziś spóźniłam się sromotnie bo godzinę, też zaspałam :) Jutro powtarzam badanie i tym razem odpicuję się tam na dole :D
 
reklama
Nie uwierzycie.. poszliśmy z mężem do lekarza a na wejściu asystentka powiedziała, ze właśnie do mnie dzwoniła, ze niestety doktor dostał telefon, ze szpitala do porodu naturalnego i musiał niestety właśnie wyjść.. wiec minęliśmy się z nim prawie w drzwiach :-////// takie rozczarowanie... ah tak czekaliśmy na dzis.. No nic kolejne spotkanie w piątek o 9.. wytrzymam!!!! :-)))


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
O kurcze to rzeczywiście może być za późno albo jak na styk, jak wizyta dopiero w lutym. To może lepiej idź do tego lekarza w najbliższym czasie i zapytaj czemu nie dał żadnego skierowania na usg które wykonuje się między 11 a 13.6 tygodniem:-) to jest na NFZ wiec to nie problem no chyba ze juz są zajęte terminy to wtedy prywatnie :-)
Dobrze, trochę już mi się rozjaśniło co do USG prenatalnego. Jutro może wcisne się między pacjentów bez kolejki i zapytam szybko o co z tym USG chodzi.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja miałam za darmo wszystkie usg na NFZ wcześniej w ciąży mając 22 lata i teraz w wieku 25 lat :-)
Dobrze, trochę już mi się rozjaśniło co do USG prenatalnego. Jutro może wcisne się między pacjentów bez kolejki i zapytam szybko o co z tym USG chodzi.

f2w3flw1cbdbspns.png
Ja też ostatnio musiałam się wcisnąć między pacjentów bo też miałam pytanie :-) zawsze lepiej zapytać ;-)
 
Oliwiapartycja, nie wiem jak u Ciebie na NFZ ale w poprzedniej ciąży jak robilam usg prywatnie odbiegalo od tego zrobionego na NFZ np. tygodniem zupełnie inna data porodu oraz parametrami dziecka nie wiem czy tylko tak trafiłam ale już chyba nie umie zaufać lekarza na NFZ [emoji17]

Chomiczka007 - śliczna dzidzia [emoji6] który to tydzień?

KatiNails też uważam że warto zainwestować i pójść prywatnie do lekarza który ma certyfikat FMF.


Late92 dużo zdrówka [emoji4]

Wiola1994 dla Ciebie też dużo zdrówka [emoji4]


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliwiapartycja, nie wiem jak u Ciebie na NFZ ale w poprzedniej ciąży jak robilam usg prywatnie odbiegalo od tego zrobionego na NFZ np. tygodniem zupełnie inna data porodu oraz parametrami dziecka nie wiem czy tylko tak trafiłam ale już chyba nie umie zaufać lekarza na NFZ [emoji17]

Chomiczka007 - śliczna dzidzia [emoji6] który to tydzień?

KatiNails też uważam że warto zainwestować i pójść prywatnie do lekarza który ma certyfikat FMF.


Late92 dużo zdrówka [emoji4]

Wiola1994 dla Ciebie też dużo zdrówka [emoji4]


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz będę robić prywatnie, bo na NFZ juz terminów nie ma w najbliższym czasie. Za parę dni się dowiem jak to jest u mnie z tym usg czy też taka rozbieżność :-)
 
Oliwiapartycja, nie wiem jak u Ciebie na NFZ ale w poprzedniej ciąży jak robilam usg prywatnie odbiegalo od tego zrobionego na NFZ np. tygodniem zupełnie inna data porodu oraz parametrami dziecka nie wiem czy tylko tak trafiłam ale już chyba nie umie zaufać lekarza na NFZ [emoji17]

Chomiczka007 - śliczna dzidzia [emoji6] który to tydzień?

KatiNails też uważam że warto zainwestować i pójść prywatnie do lekarza który ma certyfikat FMF.


Late92 dużo zdrówka [emoji4]

Wiola1994 dla Ciebie też dużo zdrówka [emoji4]


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No mój ginekolog by robił na NFZ jakby przychodnia w której pracuje na NFZ zainwestowały w nowy, lepszy aparat. Bo na nim niestety nic nie widać.
Dlatego on swoim pacjentkom w prywatnym swoim gabinecie za na prawdę nie dużą kasę robi USG.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry