reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To mi się dziś wymarzyło na kolacje ;-) niezbyt zdrowo, ale zachcianka to zachcianka ;-)
1515610082-c3f08fd38fc46786-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Parówki z nutella? :D

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie w ciąży zaczęłam robić kąpiele ze względu na moja alergie - kapie się w soli z morza martwego , i kurczę chyba przesadzam z temperatura , choć ja uważam ze gorąca nie jest to czerwona skore jak wychodzę mam . A to prawda nie powinno się gorącej bardzo wody w ciąży . W poprzedniej ciąży , gdy moja mała nie chciała wyjść po terminie specjalnie pielęgniary kazały mi gorąca wodę na brzuch lac zeby jakoś wywołać poród .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Izulek78 w poprzedniej ciąży normalnie robiłam sobie kąpiele w wannie bardzo mnie relaksowaly oczywiście nie w gorącej wodzie (taka jak lubie) tylko raczej cieplej [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aegi, omg parówki z Nutellą to się nazywa kolacja [emoji6]aż mnie zmulilo [emoji17]

Tina1201 też przed porodem robiłam sobie gorące kąpiele [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam wylegiwać się w wannie w dość ciepłej wodzie dodam że mam taką wypasioną dużą wiec naprawdę można się zrelaksować ale w ciąży jednak korzystam z prysznica ze względu na tą wodę lubię bardzo ciepłą pod prysznicem jednak jakoś w cieplej się wykąpie i jest ok
 
Pralinka92 pocieszę Cię - ja jak byłam w pierwszej ciaży to do 7 miesiąca miałam prawie niewidoczny brzuszek. Niestety w drugiej jest zupełnie inaczej - moja siostra mnie uprzedzała, ale nie chciałam wierzyć, że już na początku będę musiała się zaopatrzyć w odzież ciążową - jakaś masakra. Dziwne jest tylko to, że na wadze nie przybyło a w dżinsach już mi nie wygodnie i brzuszek lekko odstający. Dzisiaj korzystając z okazji wyjazdu do Wrocławia kupiłam w h&m getry i nawet fajne ciązowe dżinsy rurki z dziurami [emoji108]
zpbnio4pzm6gopcx.png


9ewnk6nl7iw1ts2s.png
 
Pralinka92 pocieszę Cię - ja jak byłam w pierwszej ciaży to do 7 miesiąca miałam prawie niewidoczny brzuszek. Niestety w drugiej jest zupełnie inaczej - moja siostra mnie uprzedzała, ale nie chciałam wierzyć, że już na początku będę musiała się zaopatrzyć w odzież ciążową - jakaś masakra. Dziwne jest tylko to, że na wadze nie przybyło a w dżinsach już mi nie wygodnie i brzuszek lekko odstający. Dzisiaj korzystając z okazji wyjazdu do Wrocławia kupiłam w h&m getry i nawet fajne ciązowe dżinsy rurki z dziurami [emoji108]
zpbnio4pzm6gopcx.png


9ewnk6nl7iw1ts2s.png
To ja przez te nudności schudłam tak że mam mniejszy brzuch niż przed ciążą... Masakra. A też druga ciąża.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.
Monia_I, na pewno ci się uda! I to być może całkiem niedługo - tego ci życzymy z całego serca!
Daj nam tylko za jakiś czas koniecznie znać, co u ciebie słychać. Pozdrawiam cieplutko. ;)
 
reklama
Do góry