reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.
Monia trzymaj się :* tule mocno :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.
Uda się na pewno :* szkoda że tak się to skończyło.. przykro mi, trzymaj się cieplutko :*
 
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.

Trzymaj się Monia! Na pewno wkrótce się uda! Daj znać nawet jak dołączysz już inne forum, napisz u nas również [emoji4] Powodzenia!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis chyba 4 laseczki maja wizyte z tego co patrzylam. Czekamy na rewelacje z gabinetow :*

Co do glukozy to mnie kiedys internistka nastraszyla ze taki wynik w moim wieku to juz troche wysoki i bla, bla, bla prosze uwazac. Stad u mnie wrazenie ze powinnam byc w dolnej a nie gornej polowie normy. Ale chyba macie racje, to jest ok wynik ;)

Ze spaniem mam różnie. Czasem odpadam od razu a czasem choc zmeczoba to spac nie moge bo jakas podekscytowana jestem. A potem w nocy sie budze raz i nie moge pozycji znalezc dobrej :/
 
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.
Trzymaj się ciepło, powodzenia [emoji173][emoji256]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Mam pytanie w calkiem innej kwesti do mam ktore juz maja dzieciaki :) moja corka ma 3,5 roku i wlasnie przyszedl czas ze na wszystko pokazuje i pyta co to :D ile to u was trwalo? Bo nie ukrywam ze czasem mnie drazni kiedy piaty raz pyta o to samo :) albo o cos co wie co to jest :) czy u was tez tak to wygladalo?
Pewnie cie nie pociesze moja prawie 6 lat i dalej slowotok i milion pytan.Ostatni hit "mamo czemu kolory sa kolorowe"[emoji15] a czeka mnie to jeszcze z synem bo sie rozgaduje....

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ok siedzę na poczekalni ale jest opóźnienie :( dam znać jak będzie juz po wszystkim :)
Czekamy :)
Ja nie wiem czy przełożyć wizytę.. od wczoraj mam gorączkę i słabo się czuję, chore zatoki.. Ale z drugiej strony nie mogę się doczekać samą nie wiem..
Pewnie cie nie pociesze moja prawie 6 lat i dalej slowotok i milion pytan.Ostatni hit "mamo czemu kolory sa kolorowe"[emoji15] a czeka mnie to jeszcze z synem bo sie rozgaduje....

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
Wow, nie wiedzialabym co odpowiedzieć haha
Moja ma półtora roku i ciągle cio to cio to :D
 
reklama
Do góry