reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To i tak mało:szok::laugh2: ja potrafię od 20-8/9 i później z córeczka jeszcze drzemka haha
E, no ten, po południu drzemka czasem też się trafi [emoji1] ale staram się już wtedy nie przeginać, bo zaś w nocy nie umiem zasnąć.

I mimo, że tyle śpię, to ciągle czuję się niewyspana, zmięta, jak zdjęta krzyża [emoji21]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Dziewczyny, dzieciaki są niesamowite z tymi pytaniami u was [emoji16] chyba zeszyt bym założyła i spisywała, żeby się pośmiać [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
dobrze ze mok synuś jeszcze nie pyta hehe .a to na pytanie czy chce dzidziusia to krzyczy nieee;-)
wizytujacym POWODZENIA!
pralinka92 gratuluje udanej wizyty!;-)


ja wczoraj miałam przyplyw energi wysprzątałam dom ,a dzis jestem jak piłka bez powietrza ;\ nawet nie mam sil wsiąść sie za obiad help. ALE za to od wczoraj nie mam mdłości jupii jej!zamiast mdłości pojawił sie wilczy apetyt dosłownie..

czy sa jakieś dziewczyny co nie robią prenatalnego?

dajcie znać kiedy macie kolejne terminy wizyt żebym mogła powoli uzupełniać listę!;-)
czy wogole jest przydatna ta lista?ktora z niej kozysta?;)
Mój ginekolog ma certyfikat FMF. W pierwszej ciąży miałam USG 3d w 21tc i 31 TC. Badań z krwi nie miałam. Tym razem też nie będę robić z krwi (znajomej wyszło że dziecko będzie chore , cała ciąża stres , a urodziła zdrowego syna). Natomiast USG 3D będę robić. W razie jakiś wad ginekolog z certyfikatem FMF na USG 3d bez problemu zdiagnozuje i wtedy wyśle na bardziej szczegółowe badania


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Co do dzieci to moj mąż juz się synowi wygadal, że mam w brzuchu dzidziusia.
I tłumaczymy ze dziecko robi w brzuchu fikołki [emoji6]
Ale na tekst: mama musi zjeść bo trzeba nakarmić dzidziusia- wola 'nie, Kubusia' (żeby jego nakarmić).

Odnośnie wizyt to ja mam w pt w południe.
 
dobrze ze mok synuś jeszcze nie pyta hehe .a to na pytanie czy chce dzidziusia to krzyczy nieee;-)
wizytujacym POWODZENIA!
pralinka92 gratuluje udanej wizyty!;-)


ja wczoraj miałam przyplyw energi wysprzątałam dom ,a dzis jestem jak piłka bez powietrza ;\ nawet nie mam sil wsiąść sie za obiad help. ALE za to od wczoraj nie mam mdłości jupii jej!zamiast mdłości pojawił sie wilczy apetyt dosłownie..

czy sa jakieś dziewczyny co nie robią prenatalnego?

dajcie znać kiedy macie kolejne terminy wizyt żebym mogła powoli uzupełniać listę!;-)
czy wogole jest przydatna ta lista?ktora z niej kozysta?;)
Pewnie ze przydatne, ja korzystam [emoji1]

Ja wlasnie jadę do gina, byl wolny termin to sobie przelozylam z jutra bo ciekawa jestem co tam slychac [emoji38]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe znam to bo do pierwszej corki mialam tyle ubranek ze do szafy sie nie miescily :D. Przy drugiej polowe odrzucilam i wystarczylo :) ja nowe kupuje w pepco bo jest tanio, ale takie nowe to zazwyczaj do lekarza i tak na wyjscia w ludzi :) no i jak nie ma mozliwosci kupic uzywanych , a czasem te uzywane tez sa jak nowe :) zreszta sama jeszcze sprzedawalam w pazdzierniku ubranka bo mialam nie byc w ciazy :D
Hej u mnie to samo. Porozdawalam wszystkie ciuchy a było tego sporo a tydzień później dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Do tej pory nie mogę się ogarnąć bo naprawdę na mojej 2 miałam zakończyć. Chciałam wrócić do pracy między ludzi. Ech zycie to sie potrafi skomplikowac.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nowa Natka ja nie robię prenatalnych.

A co do spania to Wam dziewczyny zazdroszczę. Ja dziś do 5 rano szukałam sobie miejsca by zasnąć. Tak jest od kilku nocy. Potem śpię do południa i dzień zaczynam wkurzona, bo niewyspana he he

Monia trzymaj się ciepło i daj nam znać jak tylko znów serduszko zabije, a pewnie będzie to niedługo.
 
reklama
Nowa Natka ja nie robię prenatalnych.

A co do spania to Wam dziewczyny zazdroszczę. Ja dziś do 5 rano szukałam sobie miejsca by zasnąć. Tak jest od kilku nocy. Potem śpię do południa i dzień zaczynam wkurzona, bo niewyspana he he

Monia trzymaj się ciepło i daj nam znać jak tylko znów serduszko zabije, a pewnie będzie to niedługo.
Ja mam tak samo. Bezsenność a później nie mogę się ogarnąć jak mnie Córka budzi rano [emoji14]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry